Ortaçeşmespor Yedikulespor maçına hazır

  • Güncelleme: 20.12.2019 10:23
  • Okunma: 2507 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL 5. Grupta mücadele eden ve hafta sonunda Yedikulespor‘u konuk etmeye hazırlan Ortaçeşmespor’da Antrenmanlar devam ediyor.
Ortaçeşmespor Yedikulespor maçına hazır

Bordo-Beyazlı Takım Teknik Sorumlusu Çetin Nalbantoğlu yönetiminde tesislerinde hazırlıklarını devam ettirirken, son antrenman ise yarın ( Cuma ) gerçekleşecek.

Ortaçeşmespor Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin, sezonun ikinci yarısındaki ikinci maç öncesi yaptığı açıklamada,  İkinci yarıya galibiyet ile başlayıp devam ettirme düşüncesinde idik, maalesef bunun karşılığını alamadık. Yapacak bir şey yok, bu andan sonra özellikle iç saha maçlarımızda güzel bir futbol ve beraberinde süsleyeceğimiz goller ile bizlere destek olanlara güzel bir hafta sonu geçirtme düşüncesinde olacağız. Futbolcu kardeşlerimiz İnşallah iç saha maçlarında bizleri üzecek skorlar almayacak. ” diye konuştu.

Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur ise artık ilk iki hedeflerine nokta koyduklarını hatırlatırken, ” Beklentimiz ikinci yarıya galibiyet ile başlamak ve seri galibiyetler ile üst sıralara tırmanmak idi. Maalesef Yenibosnaspor mağlubiyeti ile bunu başaramadık. Hafta sonunda bizden iki puan üste bulunan Yedikulespor’u evimizde ağırlayacağız. Alacağımız galibiyet ile hem rakibimizi geçip hem de orta sıralarda kendimizi sağlama almak istiyoruz. Ortaçeşmespor’a gönül verenleri maçımıza bekliyoruz, onları fazlası ile üzdüğümüzün farkındayız ancak bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan cefakar bir taraftar grubumuz var ve onlara galibiyet sunmak istiyoruz ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri