Ortaçeşmespor'un dolu dizgin transfer dönemi

  • Güncelleme: 08.06.2019 18:47
  • Okunma: 5397 kez
  • Yorum: 0
İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden Ortaçeşemespor’da iç ve dış transfer görüşmeleri devam ediyor.
Ortaçeşmespor'un dolu dizgin transfer dönemi

Bordo-Beyazlı ekip Bayram öncesinde dış transferde forvet İsmail Aksu ile anlaşmaya varmıştı.

Ortaçeşmespor takımında geçen sezon kaleyi koruyan Tuncay Döşoğlu ise takımdan ayrılırken yetenekli eldivenin önümüzdeki günlerde vatani görevi için bedelli askerlik kapsamında asker ocağına gideceği öğrenildi.

Mazlum Çoktin Başkanlığında geçen sezon ilk hedefi olan İstanbul Süper Amatör Lige çıkmayı başaran Beykoz ekibi öncelikle iç transfer görüşmelerine odaklandı. Bu kapsamda yapılan temaslar sonunda Bayram Uçar, Uğur Öztürk, Ali Ufuk Aytaç, Taha Özdemir, Halil İbrahim Acar, Onur Yıldız, Murat Kaba, Oğuzhan Çiçek, Fırat, Gökhan Aksu, Olcay Gürel, Ramazan Küçüktaş ile anlaşmaya varıldı.

Çetin Nalbantoğlu’nun elindeki listedeki isimler ile dış transfer görüşmeleri devam ederken, İsmail Aksu’nun ardından bu anlamda ikinci haber ise Ümit Aydoğan ile geldi.

Fenerbahçe, Ümraniye, Görelespor takımlarında da forma giyen Aydoğan, Paşabahçespor ile Şampiyonluk yaşayan kadroda yer aldı.

Çetin Nalbantoğlu özellikle bu transfere oldukça sevinirken, önümüzdeki sezon mücadeleye çıkacak kadroda kilit isimlerden birinin Ümit Aydoğan olduğu düşüncesi hakimiyetini sürdürüyor.

Ortaçeşmespor Kulübü Başkanı Mazlum Çoktin ise yapmış olduğu açıklamada, "Çetin Hocamızın elindeki liste doğrultusunda yoğun bir mesai harcamaktayız. Kendisinin de ifade ettiği gibi öncelikle iç transferde anlaşmalarımızı peş peşe olumlu neticelendirdik. Dış Transferde ise iki yetenekli ve takımı hedefe taşıyacak isim ile anlaşma sağladık. Ortaçeşmespor camiasına yeni sezonda da beklediği başarıyı  getirecek bir kadro oluşturma çalışmamız devam ediyor" diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz