Ortaçeşmespor’un Doğubayazıt kampı son eriyor

  • Güncelleme: 02.08.2019 17:45
  • Okunma: 4233 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un İstanbul SAL temsilcilerinden olan Ortaçeşemspor’da Ağrı-Doğubayazıt Kampında sona gelindi.
Ortaçeşmespor’un Doğubayazıt kampı son eriyor

Bordo-Beyazlı ekip 1 haftadır bulunduğu Doğu kentinde heyecan yaşatırken, antrenman ve maç günleri dışında kentin tarihi ve turistik mekanlarını gezmişti.

Aynı zamanda Kulüp Başkanı da olan Doğubayazıtlı Çoktin Ailesinin yeni nesil temsilcilerinden Mazlum Çoktin’in düşüncesi kapsamında geldiği ilçede programında 2 hazırlık maçı bulunan Beykoz Temsilcisi bunun ilkinden 3-1’lik galibiyet ile ayrılmasını bilmiş idi. Bugün (Cumartesi) ikinci hazırlık maçını da Doğubayazıt Karması ile yapacak olan Boğaziçi ekibi yarın ( Pazar ) İstanbul’a dönüş yolculuğuna başlayacak.

Ortaçeşmespor Teknik Sorumlusu Çetin Nalbantoğlu Dost Beykoz’a yaptığı açıklamada güzel ve renkli bir kamp geçirdiklerine dikkatleri çekerken, “Özellikle Çoktin Ailesi başta olmak üzere Doğubeyazıtlılara teşekkür etmek istiyorum. Burada hem dostluk oluşturduk hem de yeni sezon için bol, bol oksijen depoladık. Birçok takımın daha hazırlıklarına yeni başladığı bu günlerde biz takım olarak bir hayli mesafe kat etmiş durumdayız. Doğubeyazıt ile yaptığımız ilk maçtan Murat Ulu, Oğuzhan Çiçek ve Taha Özdemir ile bulduğumuz goller ile 3-1 galip ayrıldık. Müsabakada genç oyunculara daha fazla süre vermek istedim. Bugün ( Cumartesi ) yapacağımı ikinci maç öncesinde hafif sakatlıkları bulunan Murat Kaba ile Halil İbrahim Acar kadrodaki yerlerini alamayacak” şeklinde konuştu.

Ortaçeşmespor Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin ise son derece memnunluk duyduğu bir kamp süreci yaşadıklarını söylerken, “Bizleri en iyi şekilde ağırlamak için mesai harcayan başta ailem olmak üzere, tüm hemşerilerime teşekkürlerimi iletmek isterim. Futbolcu kardeşlerim ve bizler burada çok güzel anılar ile dönüyor olacağız. Değerli Kaymakamımız ve Belediye Başkanımıza da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Bu güzel ilçemizin tanıtımı yönünden de katkımız olmuş ise ne mutlu bize” diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Ortaçeşmespor, Doğubayazit, Kamp

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz