Ortaçeşmespor’un Beykoz sefası bir başka

  • 0
  • 2671
Ortaçeşmespor’un Beykoz sefası bir başka
Ortaçeşmespor’un Beykoz sefası bir başka
Ortaçeşmespor’un Beykoz sefası bir başka

İstanbul SAL 3. Grup ekiplerinden Ortaçeşmespor, Beykoz Stadında Pınarspor'u konuk etti.

Bordo-Beyazlı ekipte tecrübeli forvet Murat Kaba son anda sakatlığı nedeni ile listeden çıkarıldı. Oldukça soğuk ve ince de olsa yağan yağmur altında oynanan mücadeleyi ev sahibi takım 2-0 kazanırken, bir de penaltı atışından yararlanamadı.

Beykoz ekibinde 3. sırada yer alan İstanbul Bafraspor'un maçından gelen beraberlik haberi sonrasında Ortaçeşmespor aradaki farkı yine açarak üçe çıkarmış oldu.

Dk.14 Sağ kanattan Fatih ile kullanılan korner atışından gelen topa iyi yükselen Bahadır Karababa'nın kafa vuruşunda top üstten az auta çıktı.

Dk.21 Soldan gelip hızla sarkan Recep Tayyip'in ceza alanına girer girmez çaprazdan çektiği sert şutu Kaleci Yusuf soluna uzanıp çıkardı.

Dk.40 Gökhan Demirci ile başlayan Ortaçeşmespor atağında, yetenekli oyuncu topu Recep Tayyip'e aktardı, o da ceza alanında pozisyon alan Gökhan'a topla buluşturdu onun da vuruşunda top ağlarla buluşunca Bordo-Beyazlı ekip maçta 1-0 öne geçti.

Dk.59 Ortaçeşmespor atağında Recep Tayyip'in aşırta düşüncesinde top üstten auta çıktı.

Dk.61 Soldan bindirme yapan Recep Tayyip ceza alanında poizsyon alan Gökhan Demirci'yi topla buluşturdu yetenekli oyuncunun vuruşunda Kaleci Yusuf uzanıp topu çıkardı.

Dk.70 Sol kanattan iyi kaçan Pınarsporlu Recep Talha'nın çektiği sert şutu Kaleci Mehmet Ali mükemmel uzanıp kurtardı.

Dk.80 Halil İbrahim Acar, soldan atağa çıktı, ceza alanındaki Emirhan Tokalak'ı topla buluşturdu onun da vuruşunda top ikinci kez Pınarspor ağları ile buluştu 2-0

Dk.83 Pınarspor ceza alanındaki pozisyondan penaltı kararı çıktı. Atış için topun başına geçen Recep Tayyip'in kullandığı atışta top üstten auta çıktı.

Stat: Beykoz

Hakemler: Cihat Şamil Ulutaş, Emre Kaya, Nihat Can Kabataş

Ortaçeşmespor: Mehmet Ali, İlker Dinbil, Taha Eren, İlker Kartal, Cemil (Dk.89 Burak), Halil İbrahim (Dk.89 Emircan), Ömer Bora, Recep Tayyip, Fatih (Dk.75 Emirhan), Bahadır (Dk.75 Taha Emre), Gökhan (Dk.83 Hasan)

Yedekler: M.Talha, Baran, Sezgin, Caner, Eren

Antrenör: Çetin Nalbantoğlu

Pınarspor: Yusuf, Cahit (Dk.72 Halil Can), Mahmut Taha, Osman Celil, Cemal, Eray (Dk.46 Furkan), Ufuk, Ömer Faruk (Dk.46 Kürşat), Engin, Volkan, Recep (Dk.85 Bakış)

Yedekler: Orhan Enes, Berkay, M.Akif, Arda, Oğuzhan, Kazım

Antrenör: Murat Esen

Goller: Dk.40 Gökhan Demirci, Dk.80 Emirhan Tokalak

Kırmızı Kart: Dk.70 Çetin Nalbantoğlu (Ortaçeşmespor Ant.), Dk.79 Furkan (Pınarspor)

Spor Servisi

Kavacıkspor Beykoz’da galibiyet hasretini dindiremedi
Önceki Kavacıkspor Beykoz’da galibiyet hasretini dindiremedi
Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç
Sonraki Türkiye Yüzyılı, Beykoz ve Hanefi Dilmaç