Ortaçeşmespor, seriye başlama niyetinde

  • 04.12.2019 21:52
  • Güncelleme: 04.12.2019 21:53
  • Okunma: 2935 kez
  • Yorum: 0
Ortaçeşmespor, hafta sonu oynayacağı Kestanelikspor maçı ile birlikte yeni bir sayfa açmayı hedefliyor.
Ortaçeşmespor, seriye başlama niyetinde

Bu sezon yaşadığı sakatlıklar, kart cezaları, bariz hakem hataları derken umudunu bulamayan Bordo-Beyazlı ekip, geçen hafta sonu zirve yarışında mücadeleye çıkan İstanbul Bulancakspor ile deplasmanda oynadığı müsabakadan beraberlikle ayrılmıştı.

Beykoz ekibinde Teknik Sorumlu Çetin Nalbantoğlu yaptığı açıklamada ilk yarının son maçında evlerinde konuk edecekleri Kestanelikspor maçı ile birlikte yeni bir sayfa açma düşüncesinde olduklarını söyledi.

Nalbantoğlu, "Tabii ki gönül isterdi ki ilk yarının son maçı öncesinde zirve yarışına ortak bir takım olmalıydık. Maalesef bu sezon üzerimizde anlam veremediğimiz derecede ki benzetme yapmak gerekirse kara bulutlar dolaşıyor. Yaşadıklarımızı herkes biliyor, görüyor. Cümlelerin boğazımıza düğümlendiği anlar yaşıyoruz. Şartlar ne olursa olsun biz çıkıp maçlarımızı oynayacağız. Puan tablosundaki görüntü pes ettiğimiz anlamı taşımıyor." ifadelerini kullandı.

Kestanelikspor maçıyla galibiyet serisini başlatmak istediklerinin altını çizen Nalbantoğlu, "Bu camia aldığımız sonuçlar ne olursa olsun bize destek oldu." dedi.

Ortaçeşmespor Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin de hedef ve beklentilerin her zaman karşılık bulamadığını söyledi.

Çoktin, "Bu sezon bizim açımızdan iyi bir tecrübe oldu. Hedefimizin uzağında kaldık, ancak bu değil ki lige havlu attık, bu kesinlikle olmayacak. Önümüzde oynayacağımız 12 maç daha var. Zirve yarışından uzak ve geride kaldık ancak Ortaçeşmespor gruptaki sıralamayı belirleyecek bir takım özelliğini koruyor." diye konuştu.

Çoktin, şunları söyledi:

"Bu süreçte galip de mağlup da olunabilir ancak biz sahaya tüm yüreğimizi koymak zorundayız. Futbolcularımızdan da beklentim bu yönde. Önümüze engeller çıkabilir setler çekilebilir fakat ne olursa olsun, 'ben bugün görevimi yaptım' denebilmeli. Hafta sonundaki Kestanelikspor maçı ile bir galibiyetler serisi neden başlamasın?

Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur da belli başlı futbolcularla yola çıktıklarını ve onlarla bu yolu bitirmeye kararlı olduklarını dile getirerek, "Küsmek, motivasyon kaybı yaşamak, kızmak bir şey değiştirmez. Bu camia maçlarımıza gelip bizlere her şartta destek olmaya devam ederken, her maçımıza bir final maçı gibi hazırlanıp çıkma mecburiyeti var." dedi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz