Ortaçeşmespor kendine geldi

  • 0
  • 4835
Ortaçeşmespor kendine geldi
Ortaçeşmespor kendine geldi
Ortaçeşmespor kendine geldi

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunda mücadele eden Ortaçeşmespor'da geride kalan hafta sonunda Feriköyspor karşısında alınan galibiyet moralleri yerine getirdi.

Beykoz Ekibinde sakatlıkların fazla oluşu işe Teknik Sorumlu Çetin Nalbantoğlu'nu düşündürmekte.

Tenkik Sorumlu Nalbantoğlu, "Feriköy maçı öncesinde ısınma anlarında bile bazı futbolcularım zorlanmakta idi. Keza maç içinde de aynı sıkıntıları yaşadık. Sakat, sakat fedakarca oynayan oyuncularım oldu. Bu da yetmezmiş gibi Kalecimiz Çelebi'de bel rahatsızlığı nüksetti, o da bu hafta yerini alamayacak. Şartlar ne olursa olsun 11 kişi sahaya çıkıp mücadelemizi vereceğiz" dedi.

Bordo-Beyazlı Ekibin Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin, bu galibiyete çok ihtiyaçları olduğunu ifade ederken, " Sezon başından beri üzerimize dolaşan kara bulutları İnşallah bu galibiyet ile üzerimizden atmış olduk. Yedinci maçımızda ilk galibiyeti aldık,diyebilirim ki lig bizim için yeni başlıyor. Bembeyaz bir sayfa açtık ve önümüzdeki maçlarda stresten uzak, tahriklere kapılmadan çıkıp maçlarımızı oynayacağız. Biz puan tablosundaki bu yeri kesinlikle hak etmiyoruz. İyi oyunculardan kurulu bir ekibiz aynı zamanda deneyim, tecrübe sahibi birçok oyuncumuz var bunu son maçımıza kadar avantaja çeviremedik. Üst üste yaşanan sakatlıklar, kart cezalıları hiçbir maça aynı kadro ile çıkmamıza engel teşkil etti. Bunlar da artık geride kalmaya başladı. Artık tüm futbolcularımızda heyecan geri döndü, pozitif enerji yüklemesi yapıldı " diye konuştu. 

Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur ise çok zorlu bir maçı alınlarının akı ile geride bıraktıklarını söylerken, " Feriköy maçı öncesinde takım üzerinde bir stres elbette vardı, ancak futbolcu kardeşlerimiz bunun üstesinden gelmeyi başardı. Kart cezası ve sakatlıklar nedeni ile ideal kadromuzun yarısı sahada yoktu ancak olanlar da yüzümüzü kara çıkarmadı, son derece önemli, kritik bir galibiyete imzasını attı. Hepsini kutluyorum, bu galibiyet bizim dirilişimizin simgesi de olmuştur " dedi.  

Spor Servisi

Beykoz, Kadıköy'den sonra 4. sırada yer aldı
Önceki Beykoz, Kadıköy'den sonra 4. sırada yer aldı
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Sonraki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz