Spor

Ortaçeşmespor için lig yeni başlıyor

Ortaçeşmespor için lig yeni başlıyor
08.11.2017 07:42
| | |
3221

İstanbul SAL 7. Grubunda mücadele eden Ortaçeşmespor hafta sonunda oynadığı ve 5-2 galibiyeti ile tamamlanan Avcılar Belediyespor maçının heyecanını yaşıyor.

Bordo-Beyazlı ekip bu sezon grup maçlarına istediği gibi başlayamazken yaşadığı puan kayıplarının ardından kendini bir anda alt sıralarda bulmuştu.

Grubunda çıktığı 9 karşılaşmada ikinci galibiyetine imzasını atan Beykoz Ekibinde moral-motivasyon üst seviyelere taşınmış oldu. Bordo-Beyazlı ekipte Genel Kaptan Serkan Çanur yaptığı açıklamada, " Avcılar maçı her iki takım açısından da önemli bir maç niteliği taşımakta idi. Maça iyi hazırlandık, yaşadığımız sakatlık problemlerine karşın sahaya çıkıp alnımızın akı ile halalinden bir galibiyete imzamızı attık. Ben futbolcu kardeşlerimi kutluyorum, onların ne derece fedakarca ve özveri ile oynadıklarını biliyorum " diye konuştu.

Çanur, "Bu galibiyet bize tabiri caizse ilaç gibi geldi. Çıkmış olduğumuz maçlarda zaman, zaman çok şanssızlıklar yaşamıştık. Kadromuzda her sezon aramızdan ayrılan isimler olmakta. Yıllardır yan yana oynamış futbolculardan kurulu bir takım özelliğimiz nedeniyle bu durumdan etkileniyoruz. Aramıza yeni dahil olan isimler ile kadroya adaptasyonu için belli bir süre gerekmekte. Ancak ben takımda abi pozisyonda yer alan isimlerin kimi zaman çıktıkları maçlarda, kimi zaman saha kenarından ne derece samimi, canı gönülden arkadaşlarına destek olduğunu yakinen bilen bir abileri olarak kendileri ile ne kadar gurur duysak az diyorum " dedi.

Genel Kaptan Çanur bundan sonraki karşılaşmalarda özellikle iç saha maçlarından alınacak galibiyetler ile çıkış sürecini başlatma niyetinde olduklarını ifade etti.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Ortaçeşmespor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"