Ortaçeşmespor Feriköy maçına kilitlendi

  • Güncelleme: 08.11.2019 10:32
  • Okunma: 2763 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL 5. Grubunda Beykoz'u temsil eden Ortaçeşmespor, hafta sonunda konuk edeceği Feriköyspor maçı için hazırlıklarını sürdürüyor.
Ortaçeşmespor Feriköy maçına kilitlendi

Bordo-Beyazlı ekipte maçın heyecanı camiayı sarmış durumda. Takım Genel Kaptanı Serkan Çanur yapmış olduğu açıklamada, "Bu sene bir talihsizliktir, şansızlıktır gidiyor. Tamam kötü oynadığımız maçlara diyecek kelimemiz yok ancak, bizden çok daha alt seviyedeki takımlara puan kaptırdık. kaçmayacak golleri kaçırdık…artık buna bir son vermenin zamanı geldi de geçmekte… Takıma baktığımızda bireysel anlamda yetenekli, kendini kanıtlamış oyunculardan kurulu bir takımız. Daha önce de ifade ettiğim gibi tabiri caizse üzerimizdeki ölü toprağını atmalıyız. Geriye dönük bakıldığında en zorlu maçlardan, otoritelerin yüzde 10 bile şans vermediği maçlardan alnımızın akı ile çıkmış bir takımız…dolayısıyla Feriköyspor ile yapılacak maçın bu anlamda bizim geri dönüş maçımız olacağına canı gönülden inanıyorum” diye konuştu.

Ortaçeşespor Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin ise sezon başlamadan tüm otoritelerce ne yapacağı merak konusu olan takımına sanki nazar değdiğini söylerken, ”Pazar günü son derece kritik bir maça çıkacağız. Feriköyspor da bu sezona iyi başlamadı, alacağımız bir galibiyet hem moral motivasyon hem de psikolojik anlamda puan tablosunda rakibimiz ile puanı eşitlemiş olacağız. Sakatlıkmış, cezalı futbolcularımız varmış artık bunlara sığınamayız, çıkacağız, 90 dakika hiç durmadan mücadeleyi bırakmadan galibiyet kovalayacağız. Futbolcu kardeşlerimiz artık yüzümüzü güldürmeli” şeklinde konuştu.

Pazar Günü Ortaçeşme Stadında Saat 14.30’da başlayacak karşılaşmada seyirci rekorunun kırılması beklenmekte. Özellikle Beykoz 1908 A.Ş. Takımının haftayı maç yapmadan geçecek olmasının da bu beklentiyi çok daha üst seviyelere taşıyacak gibi.

Spor Servisi