Ortaçeşmespor'da zaman geçmek bilmiyor

  • Güncelleme: 13.12.2018 07:48
  • Okunma: 3741 kez
  • Yorum: 0
SAL'e çıkma yolunda avantajlılar arasında olan Ortaçeşmespor’da verilen mecburi aralar pek de memnuniyetle karşılanmıyor.
Ortaçeşmespor'da zaman geçmek bilmiyor

Bordo-Beyazlı Kulübün Başkanı Mazlum Çoktin, Maalesef Gruptaki takım sayısının diğer gruplara göre değişik olmasından doğan ikinci kez boş bir hafta geçtik. Tabii ki bu da ister istemez konsantre kaybı yaşanmasına neden olmakta. Biz futbolcularımız ile sürekli beraberiz, onların ne kadar çok heyecanlı olduğunu da dolayısı ile yakından gözlemlemekteyiz. Bir haftalık ara sonrasında hafta sonunda Özkaracaahmetspor deplasmanına çıkacağız. Bu maçta en büyük itici gücümüz , bizleri sezon başında beri yalnız bırakmayan taraftarlarımız olacak. Güzel bir maç sonunda semtimize galibiyet ile dönmek istiyoruz. Bir sonraki hafta Çavuşbaşıspor ile tam bir final maçımız olacak, bu sebeple hafta sonundaki maçtan moral-motivasyonu daha da artmış bir takım olarak dönmek istemekteyiz." diye konuştu.

Ortaçeşmespor Antrenörü Çetin Nalbantoğlu ise kendilerinden olan beklentilerin farkında olduklarını söylerken, "Biz hem görsel anlamda izleyiciler keyif alacakları bir maç hem de galibiyet alma düşüncesinde lan bir takımız. Yıllardır yan yana oynama avantajına sahip, birçoğu ile birlikte çalıştığım futbolcularım beni hiç yanıltmayacaktır. Özkaracaahmetspor maçı e ardından gelecek olan Çavuşbaşıspor maçı ile iki maçlık bir seri yaşayacağız ve alacağımız 6 puan bizi son derece avantajlı kılacaktır"  şeklinde konuştu.

Spor Servisi