Ortaçeşmespor'da forvete Murat Ulu takviyesi

  • Güncelleme: 28.06.2019 14:31
  • Okunma: 4987 kez
  • Yorum: 0
Sezon öncesinde dikkat çeken Ortaçeşemespor, Beykoz'da yetişen en başarılı forvetlerden birisi olan Murat Ulu’yu da kadrosuna dahil etti.
Ortaçeşmespor'da forvete Murat Ulu takviyesi

Bordo-Beyazlı Ekibin Başkanı Mazlum Çoktin, transfer döneminde teknik kadrodan gelen rapor doğrultusunda geniş ve alternatifi bol bir kadro oluşturduklarına dikkatleri çekerken, "Biz yönetim olarak yeni sezonda geçen sezon yakalanan havanın devamı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Bilindiği üzere bu sezon da Çetin Nalbantoğlu yönetimindeki Teknik Kadromuz ile yola devam ediyoruz. Ortaçeşme Spor Kulübüne gönül veren, mahalle sakinlerinin yeni sezonda da çok daha sayıda tribünlerde yerini alacağına eminiz. Onların gurur duyacağı bir kadro oluşturmak istiyoruz." şeklinde konuştu.

Ortaçeşmespor Teknik Sorumlusu Çetin Nalbantoğlu ise yaptığı değerlendirmede, "Transfer döneminde ince eleyip sık dokuyoruz. Şunu açık yüreklilikle söylemek isterim ki takımda yer almak isteyen birçok üst düzey oyuncu var. Biz yeni sezon kadrosu için elimizdeki liste kapsamında görüşmelere devam ediyoruz. Murat Ulu’da listemizde yer alan bir arkadaşımız idi. Kendisinin oyun anlayışının takıma pozitif katkı yapacağı düşüncesindeyiz. Her iki taraf için de hayırlı olsun" diye konuştu.

Bu arada transfer dönemini en erken başlatan taraf olan Beykoz Temsilcisi sezon çalışmalarına da en erken başlayacak takım da olacak. Bordo-Beyazlı futbolcuların birçoğu bireysel anlamda çalışmalara başladı. Önümüzdeki hafta içinde futbolcuların son durumlarını ortaya çıkarabilmek, sakatlıkları olan isimlerin geldikleri noktayı tespit amaçlı teknik kadro tarafından bilimsel metotlar ile testler yapılacak.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz