Spor

Ortaçeşmespor'da atletik performans testi

Ortaçeşmespor'da atletik performans testi
30.07.2018 20:02
| | |
4093

Ortaçeşmespor hafta sonunda 'Fiziksel Atletik Performans Testi' yaşadı.

Bu sezon futbol takımlarında yaşanan teknik ve idari değişikliklerin ardından yeni bir yapılanma dönemi yaşayan Bordo-Beyazlı ekip, sezon öncesi hazırlıklarını kendi tesislerinde devam ettiriyor.

Dost Beykoz olarak Ortaçeşmespor takımının hafta sonundaki antrenmanı izledik. Kaleci Antrenörü Gökhan Buz tarafından yapılan testlerde futbolcuların tam anlamı ile "Fiziksel-Sportif Röntgeni"de çekilmiş oldu. Birkaç aşamadan oluşan testlerin bitiminde görüşlerin açıklayan Gökhan Buz, "İlk bulgulara bakacak olursa takım olarak büyük bir ağırlık ile normal değerleri geçtiğimizi söyleyebiliriz. Hatta çok üst düzeyde birkaç oyuncumuzu olduğunu görmek gerçekten de sevindiricidir" şeklinde konuştu.

Çalışmalarda gelinen nokta ile ilgili görüşlerini aldığımız Ortaçeşmespor Sportif Direktörü Gökhan Karagöz, bu sene çok farklı bir Ortaçeşmespor izleneceğini söylerken, "Ortaçeşmespor yönetimi ile yaptığımız görüşmelerin sonrasında şekillen yapılanmanın camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Kadroya önemli takviyeler yaptık. Bu sezon şampiyonlukta söz sahibi takımlardan biri olmak istiyoruz. Çetin Nalbantoğlu yönetiminde tüm branşlarda bir birinden değerli antrenör arkadaşlarımız görev yapıyor. Uzun vadeli bu projenin başarılı olacağına ve Ortaçeşme Kulübüne artı değer katacağına eminiz. Bizi bu çalışmamızda hiçbir zaman yalnız bırakmayan Genel Kaptanımız Serkan Çanur ve arkadaşlarına da ayrıca teşekkürlerimizi iletmek isteriz" şeklinde konuştu.

Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur ise yaptığı değerlendirmede, "Geçen sezon sonunda düştüğümüz İstanbul Süper Amatör Ligine çok farklı bir görüntü ile geri dönmek istiyoruz. Mahallemizin değerli büyüklerinden olan Gökhan Karagöz ve ekibi ile yaptığımız görüşmeler olumlu neticelenince kulübümüz için önemli bir dönüm noktasına da gelmiş olduk. Çetin Nalbantoğlu ve teknik kadrosunun kulübümüze çok şey katacağı düşüncesindeyim. Bu değişim bize aynı zamanda kurumsal bir kimlik de kazandıracak. Hayırlı neticeler vermesini temenni ediyorum" dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Ortaçeşmespor, Fiziksel Atletik Performans Testi, Gökhan Buz, Çetin Nalbantoğlu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"