Ortaçeşmespor’da 1925 Çatspor hazırlıkları sürüyor

  • 0
  • 1817
Ortaçeşmespor’da 1925 Çatspor hazırlıkları sürüyor
Ortaçeşmespor’da 1925 Çatspor hazırlıkları sürüyor

İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grubunda mücadele eden Ortaçeşmespor bu sezon yaşadığı maddi sıkıntılar nedeni ile istediği kadroyu kuramamıştı.

Çıkmış olduğu 3 karşılaşmada 2 mağlubiyet 1 de beraberlik yaşayan Bordo-Beyazlı ekip, çok genç ve lig tecrübesi olmayan futbolcular ile mücadelesine devam ediyor.

Beykoz Stadında hafta sonunda oynanacak olan İstanbul 1925 Çatspor karşılaşmasının hazırlıklarına devam eden Boğaziçi temsilcisinde yaşanan dezavantajlara karşın yine de hırslı ve enerjik bir çalışma gerçekleşti.

Ortaçeşmespor Takım Antrenörü Çetin Nalbantoğlu yaptığı açıklamada, "her takımın inişli çıkışlı sezonları olabilir. Biz bu sezon bunu fazlası ile yaşamaktayız. Eldeki imkânlar belli, herkes bir şeyler yapabilmek istiyor ancak ligi de bu kadromuz ile devam ettirmekten başka da bir alternatifimiz yok. Hafta sonunda grubumuzun en iddialı takımlarından birine karşı deplasmanda maça çıkacağız. Hiçbir maç oynanmadan puan verilmiyor, çıkıp aslanlar gibi mücadelemizi vereceğiz" diye konuştu.

Haber Merkezi

Anadoluhisarı İdman Yurdunda işler karıştı
Önceki Anadoluhisarı İdman Yurdunda işler karıştı
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti