Ortaçeşmespor camiası iftarda buluştu

  • Güncelleme: 03.06.2019 21:47
  • Okunma: 4087 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL Beykoz temsilcilerinden Ortaçeşmespor’un tesislerinde düzenlediği iftar programına katılım oldukça yüksekti.
Ortaçeşmespor camiası iftarda buluştu

Bordo-Beyazlı camiayı bir araya getiren program öncesinde yağan yağmura karşın tesislerin bahçesinde yaklaşık 500 davetli hazır bulundu. Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan ardından okunan dualar ile manevi bir atmosferin ortaya çıktığı iftar programında kulübün A ve Altyapı Takımlar futbolcuları konuklarına servis yaptılar.

İş, sanat ve spor camiasından katılımın olduğu programda Bordo-Beyazlı camianın yeni sezon hedefleri de konuşulan konuların başında gelmekte idi. Geçmiş dönemlerde Kulüp Başkanlık, Yöneticilik ve sporculuk yapmış pek çok isim de kulüplerini bu anlamlı günde yalnız bırakmadı.

Öte yandan Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin’in aslen Ağrılı olan aile fertleri ve hemşehrileri de geniş bir katılım sağlarken, Mazlum Başkanın her zaman yanında olduklarının mesajını bir kez daha vermiş oldular. Programa katılanlar arasında Rizeli İş Adamlarından Roff Çorap Firması Sahibi Mesut Kopuz, İş adamı Recep Armağan, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kaya ile Yusuf Dinç de yer aldı.

İftar programında aralarında Beykoz 1908, Anadoluhisarı İdmanyurdu olmak üzere bazı kulüp tribün gruplarının da katılımı güne ait özel notlardandı. Kulüp Genel Kaptanı Serkan Çanur, bu konukları ile özel ilgilenirken katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Ortaçeşme Spor Kulübü Başkanı Mazlum Çoktin, 2019-20 Sezonu için Teknik Sorumlu olarak kendilerini yeniden İstanbul Süper Amatör Lige çıkaran Çetin Nalbantoğlu ile yola devam edecekleri bilgisini verirken, “yeni sezonda da hedefi olan bir kadro ile Bölgesel Amatör Lig hedefi ile yola çıkacağız. İç ve Dış transfer görüşmelerimiz devam etmekte. Bu konuda spor kamuoyuna ilerleyen günlerde paylaşımlarımız olacak. Bu arada bazı sürpriz transferlerimiz de olacak” dedi.

Gerçekleşen iftar  programına ilişkin de açıklamada bulunan Bordo-Beyazlıların Başkanı Mazlum Çoktin, çok nezih bir ortamda gerçekleşen bir etkinlik yaşadıklarını da söylerken, “ben akşam üzeri iftar öncesinde yağan yağmura karşın davetimize icabet eden herkese ayrı, ayrı teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Toplumun çok farklı kesimlerinden katılımın yanı sıra benim her zaman arkamda duran, en büyük destekçilerim olan ailemden de hemşerilerimden de katılımın olması ayrı bir sevinç ve heyecan yaşamama neden oldu. Bu büyük camiaya dahil olduğum için mutluyum, hep birlikte yeni sezonda yepyeni umutlar ile yola devam edeceğiz ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ortaçşemespor, İftar

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz