Ortaçeşmespor'a kurs öğrencilerinden teşekkür

  • Güncelleme: 10.07.2019 14:06
  • Okunma: 3841 kez
  • Yorum: 0
Sosyal sorumluluk projeleri ile gündeme gelen Ortaçeşmespor’a Parseller Mahallesi Hacı Nazım Cami Kuran Kursu öğrenci ve öğretmenlerinden teşekkür var.
Ortaçeşmespor'a kurs öğrencilerinden teşekkür

Daha önceleri TOFD Beykoz Şubesine Tekerlekli Sandalye Yardımında bulunan, değişik yerlerde ihtiyaç sahiplerine giyecek ve içecek yardımı yapan Beykoz kulübü bu kez manevi yönü yüksek bir çalışma yaptı.

Bu sezon Bordo-Beyazlı Ekipte forma giyecek olan İsmail Aksu’nun girişimleri sonucu Ortaçeşme Spor Kulübü Kurs öğrencilerine çeşitli ikramlar içeren koliler gönderdi. İkramlar Kurs Öğretmenleri tarafından çocuklara sunulurken Bordo-Beyazlı Kulübe teşekkür mesajları vardı.

Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin, Genel Kaptan Swerkan Çanur ve Takım Antrenörü Çetin Nalbantoğlu teşekkür edilen isimler oldu.

Ortaçeşme Spor Kulübü Başkanı Mazlum Çoktin kulüp olarak sosyal sorumluluk projelerine de önem verdiklerini söylerken, "daha önce bunun farklı örneklerini sergilemiştik. Bu sezonki transferlerimizden olan  İsmail Aksu kardeşimizden gelen talep üzerine gerçekten de bizlere huzur, mutluluk ve maneviyat katan bir çalışmamız oldu. Kurs öğrenci ve öğretmenlerinin bizlere ilettiği mesajlar için de teşekkür ederiz. Allah bu öğrencilerimize zihin açıklığı versin ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ortaçeşmespor

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz