Ortaçeşme U18 ilk yenilgisini Beykoz’da aldı

  • 0
  • 2179
Ortaçeşme U18 ilk yenilgisini Beykoz’da aldı
Ortaçeşme U18 ilk yenilgisini Beykoz’da aldı

İstanbul Amatör Liglerinde hafta sonu maçlarından birisi de Beykoz Stadında oynanan Ortaçeşmespor - Selimiyespor U18 müsabakasıydı.

Karşılaşmayı lider durumda olan konuk takım Selimiyespor tek golle kazandı.

Dk.23 Gelişen Selimiyespor atağında Ortaçeşmespor ceza alanı içinde müsait durumda topla buluşan Ali Efe zoru başarıp topu üstten auta yolladı.

Dk.37 Sağdan gelişen atakta ortalanan topla ceza alanı içinde buluşan Ali Azad kontrol edip vurmak istese de Kaleci Muhammed Talha topun sahibi oldu.

Dk.75 Soldan Ali Efe'nin yaptığı ortaya iyi yükselen Meriç Burç Kolbaş etkili bir kafa vuruşu ile topu ağlarla buluşturunca Selimiyespor deplasmanda 1-0 öne geçti.

Golü ardından son düdüğe kadar maçta tempo hiç düşmezken Ortaçeşmespor risk alıp gol için yüklenirken, Selimiyespor ile ani çıkışlar ile birçok pozisyona girdi. Son düdüğün ardından Selimiyespor namağlup halini devam ettirirken Ortaçeşmespor ise ilk yenilgisini yaşamış oldu.

Stat: Beykoz

Hakemler: Mehmet Ali Şöhmelioğlu, Hüseyin Emre Yer, Ahmet Metehan Aksu

Ortaçeşmespor U18: Muhammed Talha ( Dk.75 Yiğit Ali ), Sezgin, Muhammed Taha, Ozan, Caner, Bora, Efe, Emirhan ( Dk.89 Yiğit ), Yusuf Arda (Dk.75 Hamza), Eren, Necat Burak

Yedekler: Arda, Ceyhun Eray

Antrenör: Salih Yılmaz

Selimiyespor U18: Kerem, Öğeday Hadi, Efehan, Mehmet, Sadık Umut, , Meriç Burç (Dk.77 Furkan), Emir Yiğit (Dk.61 Berker), Tuna Baran, Ali Azad (Dk.70 Kayra), Payraz, Ali Efe

Yedekler: Samet Arda, Ayberk, Tarık, Yusuf

Antrenör: Mücahit Karakulaoğlu

Gol: Dk.75 Meriç Burç Kolbaş

Kırmızı Kart: Dk.88 Bora (Ortaçeşmespor)

Spor Servisi

Beykoz hazırlık maçına gençlerle çıkınca 1-3
Önceki Beykoz hazırlık maçına gençlerle çıkınca 1-3
Erdoğan Beykoz'daki süt annesini ziyaret etti
Sonraki Erdoğan Beykoz'daki süt annesini ziyaret etti