Spor

Ortaçeşme U13 de İstanbul Şampiyonasına hazır

Ortaçeşme U13 de İstanbul Şampiyonasına hazır
17.06.2018 16:46
| | |
3029

İstanbul Amatör Liglerinde 2017-18 Sezonunda Beykoz'dan çıkan son şampiyon takım olan Ortaçeşmespor U13 takımı İstanbul Şampiyonasına hazır.

Ortaçeşme U13 Yaş Grubu Futbol Takımı, yaşadığı başarının ardından şimdi bütün dikkatlerini önümüzdeki hafta içi çıkacakları "Yemen Ekşioğlu U13 Şampiyonası" grup maçlarına çevirmiş durumda.

Şampiyonada "H Grubunda" mücadeleye çıkacak olan Bordo-Beyazlı ekip 19 Haziran Salı Günü Selimiye Stadında ilk maçında Saat 16.30’da Kurtköyspor ile karşı karşıya gelecek.

Beykoz temsilcisi ikinci maçını yine aynı sahada 21 Haziran Perşembe Günü Saat 18.00’de İstanbul Sahilspor karşılaşması ile yaşayacak ve ardından gruptaki son müsabakasında Selimiye Stadında 23 Haziran Cumartesi Günü Saat 18.00’de Bağlarbaşıspor ile gerçekleştirecek.

Ortaçeşmespor U13 Yaş Futbol Takımı Antrenörü Onur Gündoğdu, Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Bir birinden zorlu maçlar bizleri bekliyor olacak. Çıkacağız ve her zamanki futbolumuzu sahaya yansıtıp, iyi futbol ve bunun yanı sıra da galibiyet beklentisi içinde olacağız. İstanbul Şampiyonasında namağlup şampiyonluk yaşayarak geldik. Dolayısı ile hiçte yabana atılacak bir takım değiliz" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, H grubu, Ortaçeşme Spor, U13, Yemen Ekşioğlu, Turnuva, Onur Gündoğdu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"