Ortaçeşme Spor Kulübü Tesisleri Millet Bahçesine gitti

  • 0
  • 8849
Ortaçeşme Spor Kulübü Tesisleri Millet Bahçesine gitti
Ortaçeşme Spor Kulübü Tesisleri Millet Bahçesine gitti
Ortaçeşme Spor Kulübü Tesisleri Millet Bahçesine gitti

Beykoz Çayırı Millet Bahçesi Projesi kapsamında Ortaçeşme Spor Kulübü binası boşaltıldı.

Proje kapsamında kulüp binasının boşaltılması yöneticilerde derin etkiye neden olurken hüzünlü anların yaşanmasına yol açtı.

Öte yandan Millet Bahçesi projesi kapsamında mağduriyet yaşayan Ortaçeşme Spor Kulübü’nün akıbetinin ne olacağına yönelik tartışmalar başladı.

Kulüp yönetiminin daveti üzerine; kulüp binasında, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanlığı ve tüm spor kulüplerinin temsilcileri, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri ve STK yöneticilerinin katıldığı bir toplantı yapıldı.

Ortaçeşme Spor Kulübü Başkanı Mazlum Çoktin ve Başkan Vekili Serkan Çanur'un Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte misafir ettikleri toplantıya, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Sadık Ali Uslu gibi isimler katıldı.

Ortaçeşme Spor Kulübü Başkan Vekili Serkan Çanur, aldıkları galibiyetin sevincini bile yaşayamadıklarını söylerken projeye ilişkin kendilerine net bilgi verilmediği iddiasıyla sitem dolu bir konuşma yaptı.

Kulüp tesisleri için verilen sürenin dolduğunu ve yıkım olmaması için her kapıyı çaldıklarını dile getiren Çanur, CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün girişimleriyle iktidar temsilcileriyle görüştü.

Yöneticilerin girişimleri sonuç vermezken,  Beykoz Çayırı Millet Bahçesi projesi kapsamında Ortaçeşme Spor Kulübü binası boşaltıldı. Boşaltma işlemin ardından söküm işlemlerinin başladığı bilgisi paylaşıldı.

Spor Servisi

Türkiye Yüzyılı - 2
Önceki Türkiye Yüzyılı - 2
Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Sonraki Anadoluhisarı İdmanyurdu tek puanla yetindi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz