Ortaçeşme Spor Kulübü salgın günlerinde boş durmadı

  • 17.04.2020 11:09
  • Güncelleme: 17.04.2020 11:11
  • Okunma: 7117 kez
  • Yorum: 0
Koronavirüs salgın günlerinde toplumsal dayanışma adına yapılan çalışmalara bir katkı da Beykoz Ortaçeşme Spor Kulübü'nden geldi.
Ortaçeşme Spor Kulübü salgın günlerinde boş durmadı

Bordo-Beyazlı Ekibin Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin ile Yönetim Kurulu Üyesi Başkan Vekili Serkan Çanur bu zor günlerde ne tür katkılarda bulunuruz diye yaptıkları istişarenin ardından Beykoz İlçesinde evden çıkamayan yaşlı ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımda bulunma kararı aldılar.

Bu kararın ardından yapılan araştırma sonrasında belirlenen evlere hazırlanan yardım kolilerinin dağıtımına başlandı.

 

Beykoz ekibinin Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin Kulüp olarak daha önceleri de sosyal sorumluluk projelerine imza attıklarını ifade ederken, "Yaşanan bu sıkıntılı süreçte, birçok vatandaşlarımız maalesef kötü günler yaşamakta. Biz de karınca kararınca bir yardım yapma kararı aldık. Hazırladığımız kolilerin dağıtımına başladık. Bundan sonra da elimizden geldiğince bu çalışmaya devam edeceğiz. Bu süreç ancak toplumsal dayanışma ruhu ile aşılacaktır" diye konuştu.

Ortaçeşme Spor Kulübü Başkan Vekili Serkan Çanur ise Kulüp Başkanları Mazlum Çoktin ile ne kadar gurur duysalar az olacağını söylerken, ” Bilindiği üzere Ülkemizde Amatör Spor Müsabakalarına ara verilmiş idi. Son derece sıkıntılı günler yaşanmakta. Geçtiğimiz günlerde Başkanımız Mazlum Çoktin ile yapmış olduğumuz görüşmede kulüp olarak bu süreçte neler yapabileceğimizi konuştuk. Beykoz İlçemizde de bu konuda bir hayli çok ihtiyaç sahibi vatandaşımız bulunmakta. Değişik kurum ve kuruluşların yardımlarını görmeye başlamamız güzel. Biz de buna bir ilave de bulundu isek ne  mutlu bize" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Ortaçeşme