Spor

Ortaçeşme sahasında hüzün vardı

2014.08.07 00:00
| | |
7302

Akşam evine döndüğünde duşa giren ancak yaşadığı şofben zehirlenmesi neticesinde 3 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra vefat eden Muhammed Furkan Boylu anıldı.

Ortaçeşme Stadında gerçekleşen U-16 Yaş Grubu müsabakasında Muhammed Furkan Boylu’nun forma giydiği Ortaçeşmespor, Örnek Gençlik’i konuk etti. Karşılaşma öncesinde her iki takım da sahaya pankartla çıktı. Örnek Gençlik Spor Kulübü “Acınız acımızdır… Başınız sağ olsun” yazılı pankart ile çıkarken, ev sahibi Ortaçeşmespor ise “Gali seni unutmayacağız… Mekânın Cennet olsun” yazılı pankart ile tribünleri selamladı.

Maçın başlama vuruşu öncesinde her iki takım futbolcuları orta yuvarlakta sıralanıp saygı duruşunda bulundu. Berbat bir zeminde gerçekleşen ve dostane bir ortamda geçen karşılaşmada her iki takımın genç futbolcuları bir birlerinden saha şartları ile uğraşmak zorunda kaldı. Birçok atakta top balçık çamura takılırken, bu olumsuzluk futbolcuların konsantre kaybı yaşamasına neden oldu. Zaten yaşanan acı olay nedeni ile son derece moralsiz olan futbolcular maçın tamamlanması ile soyunma odasının yolunu boynu bükük tuttular.

Bu arada karşılaşmadan ev sahibi Ortaçeşmespor U-16 Takımının 2-0’lık üstünlüğü vardı. Bordo-Beyazlı ev sahibi ekip müsabakaya; Kalede Berat,Enes Ömer, Oğuz, Enes Kadir, Kerem, Oğuzhan, Muhammed Mertcan, Aykut, Arif-Emre ve Alper’den kurulu 11 ile çıkarken yedek sıralarında ise Mertcan, Metin, Ertuğrul, Mehmet ve Alperen’den kurulu isimlerle maça başladı. Karşılaşmada Ortaçeşmespor U-16 takımını galibiyete taşıyan gollerde ise Arif ve Aykut’un ayaklarından geldi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Vefat, Furkan Boylu, Ortaçeşmespor, Örnek Gençlikspor, Muhammed

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"