Spor

Ortaçeşme'nin yıldızını Pendikspor kaptı

Ortaçeşme'nin yıldızını Pendikspor kaptı
16.08.2018 13:53
| | |
4759

Beykoz'un altyapı takımlarından profesyonel lig temsilcilerine transferler devam ediyor…

Bu sezon Beykoz 1908 A.Ş, kalecisi Deniz Yıldız ve Serhat’ın Başakşehirspor’a, Paşabahçspor’un Kalecisi Altay Cephe’nin Samsunspor’a transfer olmalarının ardından bir haber de Ortaçeşmespor’dan geldi.

Bordo-Beyazlı ekibin Altyapı Futbol Akademisi Takımlarında görev yapan 2008 Doğumlu Kaan, TFF 2. Lig takımlarından Pendikspor tarafından transfer edildi.

Ortaçeşmespor’un "Boğa" lakaplı minik futbolcusunun geçtiğimiz haftalarda Kavacıkspor’un ev sahipliğinde gerçekleşen 15 Temmuz Şehitleri Anma Turnuvası'nda müsabakaları takip eden Pendikspor Futbolcu İzleme Grubundan bir isimce, oynadığı müsabakalarda sergilediği performans nedeni ile listeye alındığı ve sonrasında Bordo-Beyazlı Kulüp ile temasa geçilip istendiği bilgisine ulaşıldı.

Ortaçeşme Spor Kulübü Genel Kaptanı Serkan Çanur, "önceki sezonlarda da bünyemizden yetişen yetenekli isimleri Beşiktaş başta olmak üzere değişik profesyonel kulüplere göndermiştik. 10 yaşında olan ve U10 Yaş Grubu Takımımızda forma giyen minik sporcumuz Kaan gerçekten de oynadığı futbol ile izleyenlerde iz bırakan bir futbolcumuz idi. İnşalalh bu transfer kendi geleceği için hayırlı neticeler verecektir. Onu ileride çok farklı yerlerde göreceğimize eminim" diye konuştu.

Ortaçeşmespor olarak 2018-19 Sezonu öncesinde Futbol Akademisinde yeni hedefler ile, ve bünyelerine katılan antrenörler ile daha birçok yıldız futbolcuyu ortaya çıkaracakları iddiasında bulunan Çanur, "Ben bu yeni süreçten çok umutluyum, kariyerleri başarılar ile dolu antrenör kardeşlerimiz bünyemize dahil oldu. Şu anda çok pozitif bir hava yaşanmakta. Bu görüntünün bünyemizdeki futbolculara da fazlası ile yansıyacağı düşüncesinde olduğumu beyan etmek isterim ” ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Ortaçeşmespor, Pendikspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"