Ortaçeşme Masterler Maltepe’de ikinci oldu

  • 24.05.2021 21:47
  • Güncelleme: 24.05.2021 21:50
  • Okunma: 1543 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’u Masterler-Veteranlar Liglerinde temsil eden takımlardan olan Ortaçeşme Masterler, Maltepe’de düzenlenen özel bir turnuvaya katıldı.
Ortaçeşme Masterler Maltepe’de ikinci oldu

İstanbul Master ve Veteran Futbol Ligi himayesinde gerçekleşen turnuva Merhum Çetin Bostan adına düzenlendi. Turnuva kapsamında katılımcı takımlar 2 grupta mücadeleye çıktı. Beykoz temsilcisi Ortaçeşme A Grubunda yer alırken diğer takımlar ise İMFL Karması, Anadolu Masterler ve Golden Masterler’di.

B Grubu ise Maltepe Masterler, Ceday Masterler, Dereağzı Masterler ve Avrasya Masterler takımlarından oluştu. Ortaçeşme Masterler ilk müsabakasını Golden Masterler karşısında yaparken mücadele 1-1 beraberlikle neticelendi. İkinci karşılaşmada rakip Anadolu Masterler olurken, sahada tam anlamı ile bir futbol ziyafeti vardı. Müthiş müsabakadan 3-2'lik skorla galip ayrılmasını bilen  Bordo-Beyazlı temsilcimiz grubundaki son maçında ise İMFL Masterler takımını güzel bir oyun neticesinde 5-0 ile geçti.

Grubunu lider kapatan Ortaçeşme Masterler, Maltepe Marma Otel Sahasında final maçını Ceday takımı ile oynadı. Büyük bir çekişmenin yaşandığı mücadeleyi Ceday 4-2 kazanırken Beykoz temsilcisi turnuvanın ikincisi oldu.

Ortaçeşme Masterler final Karşılaşmasında sahaya şu isimlerden oluşan kadro ile çıktı... Kalede Tuncay, Menderes, Turgay, Selim, Mustafa, Ahmet, Cavit, Fırat, Ceyhun, Adem ve Eren.

Maça Yedek Sıralarında başlayan isimler ise Uğur, Aykut, Mehmet, Emrullah ve Osman’dı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Ortaçeşme