Ortaçeşme Masterler final maçlarına başladı

  • 0
  • 4481
Ortaçeşme Masterler final maçlarına başladı
Ortaçeşme Masterler final maçlarına başladı
Ortaçeşme Masterler final maçlarına başladı

Beykoz’u Masterler - Veteranlar Futbol Liglerinde temsil eden takımlardan olan Ortaçeşme Masterler takımında İstanbul Şampiyonası Final Maçları başladı.

Elit Master liginde  mücadele eden  Ortaçeşme Masterler Takımı 2022-23 sezonunda Grubunu 2. olarak tamamladı. Beykoz İlçe temsilcisinde İstanbul Şampiyonu maçları başlarken yeni heyecandan en iyi sonuçla ayrılma niyetindeki futbolcular hafta sonundaki maçlara kilitlenmiş durumda.

Bu arada Grubunu ikinci sırada tamamlayan Ortaçeşme Masterler Takımından Hamit Tatoğlu En İyi Kaleci, Eren Ayyıldız ise Gol Krallığı başarıları ile takımın gurur kaynağı oldular. Bordo-Beyazlılarda bir ödül de En Centilmen Takım seçilmek sureti ile geldi. Takım sporcuları bu sebeple verilen özel madalyaları da alırken kalan maçlarında da centilmenlik unvanına yakışır bir futbol sergileme hedef olarak belirlendi.

Bu arada Marmara Anadolu Liginde ilk 2’de bitiren takımların İki Kıta -Tek Kupa İstanbul Şampiyonasına Katılmaya hak kazandı. Şampiyonada Marmara Anadolu B Grubunda mücadele eden Ortaçeşme Masterler  ilk Maçını Tuzla Veteranlar ile yaparken mücadele 1-1 tamamladı.

Beykoz temsilcisi, 12 Mart Pazar günü Samandıra Veteranlar ile Gedik Üniv. Sahasında Saat 16.00 da ikinci maçına çıktı. 17 Mart Pazar günü ise 19.00 da Kınay Bulvar Masterler ile karşılaşılacak. 

Elit Master Ligi Grup birincilerinin TFF Riva Tesislerinde yapacakları Final Maçı sonrasında Şampiyona tamamlanacak.

Spor Servisi

Beykoz elektrik kesintileri (13-14-15 Mart 2023)
Önceki Beykoz elektrik kesintileri (13-14-15 Mart 2023)
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz