Spor

Ortaçeşme liderliği sağlama aldı

21.09.2015 20:32
| | |
4359

İstanbul Süper Amatör Lig 2.Grubunda mücadele eden Ortaçeşmespor, sahasında konuk ettiği Öz Trabzonlular’ı 3-1 mağlup etti.

Ortaçşeme bu skorla en yakın rakibi Nişantaşıspor'a 2 puan fark atıp liderliğini sürdürdü.

Ortaçeşmespor Müsabakaya Kalede Hayrullah-Tunca-Miraç-Onur-Sergen-Sercan-Mehmet-Yunus-Gökhan Demirci-Murat Kaba-Fırat kadrosu ile çıktı. Bordo-Beyazlı ekipte atılan gollerde Fırat, Mehmet ve Murat Kaba'nın imzaları vardı. Müsabaka esnasında Sercan kasık sakatlığı yaşayınca yerine tecrübeli isimlerden Cemil oyuna dahil oldu. Kaleci Hayrullah maç esnasında baygınlık yaşadı.

Ortaçeşmespor mutlu....Ortaçeşmeli gururlu....İstanbul Süper Amatör Liglerinde mücadele ettiği yıllar içerisinde sezona en iyi başlangıcını bu sezon yapmış durumda olan Beykoz

temsilcisi, yer aldığı Süper Amatör Lig 2.Grubunda Liderliğini bu hafta da devam ettirdi. Pazar günü grubun güçlü temsilcilerinden Öz Trabzonlular SK Takımının konuk eden Bordo-Beyazlı ekip aldığı 3-1'lik galibiyetin sevincini maç sonunda taraftarları ile doyasıya yaşadı.

Kulüp Genel Kaptanı Serkan Çanur yapmış olduğu açıklamada, futbolcuları ile gurur duyduğunu ifade ederken, " Bu başarının altında tesadüf değil alın teri, akıtılan terin izleri bulunmakta. Bugün de sahada bütün yüreklerini ortaya koyan futbolcu kardeşlerimi alınlarından öpüyorum. Artık Ortaçeşmespor Camiası da bu andan sonra takımlarına tribünlerden daha fazla katkıda bulunmalı, çünkü bu takım bunu fazlası ile hak etmekte" şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Ortaçeşme Spor Kulübü, Lider, Öz Trabzon Spor Kulübü

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"