Ortaçeşme Kilyos’u Beykoz’da ağırlayacak

  • 18.11.2021 11:47
  • Güncelleme: 18.11.2021 11:50
  • Okunma: 1723 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un İstanbul Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden Ortaçeşmespor'da Kilyosspor hazırlıkları devam ediyor.
Ortaçeşme Kilyos’u Beykoz’da ağırlayacak

Bordo-Beyazlılar tesislerinde bu maçın hazırlıklarına oldukça hırslı bir görüntü altında devam ederken teknik kadro taraftarlarına ilk iç saha galibiyeti yaşatmak istiyor.

Ortaçeşmespor Başkanı Mazlum Çoktin Hadımköyspor maçının zorlu geçtiğine dikkatleri çekerken, "Maalesef bu maçta bir de penaltı atışından yararlanamadık. Rakibimiz maç öncesinde tek puana sahip olmanın hırsı ile maçta varını yoğunu ortaya koydu. Bizde iyi direnç gösterdik, beklediğimiz gol pozisyonları özellikle 2.yarıda yakalasak da tek gol atabildik. Bu maç artı geride kaldı...hafta sonunda son sırada yer alan Kilyosspor maçından güzel bir futbol ve goller bekliyorum. Bu taraftara fazlası ile hak ettiği galibiyet sevincini, kutlamasını yaşatmak zorundayız " diye konuştu.

Ortaçeşmespor Antrenörü Çetin Nalbantoğlu Hadımköyspor maçından galibiyetle dönmeyi çok istediklerini ama 1 puan ile yetinmek zorunda kaldıklarına vurgu yaparken, "Maalesef girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik. Bu maç artık geride kaldı, Kilyosspor maçı için çalışmalara başladık. Tabii ki farklı bir galibiyet akıllardan geçebilir ancak hani derler ya 1-0 olsun bizim olsun... Ben şahsen ilk etapta öyle bakıyorum. Rakibimiz son sırada ve puansız diye rehavete kapılmamız kesinlikle olmayacak" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Ortaçeşmespor, Kilyos