Spor

Ortaçeşme deplasmandan mutlu dönmek istiyor

Ortaçeşme deplasmandan mutlu dönmek istiyor
04.10.2018 11:20
| | |
2807

İstanbul 1. Amatör Ligdeki Beykoz temsilcisi Ortaçeşemspor’da sezonun ikinci maçı olan Onayspor karşılaşmasının hazırlıkları devam etti.

Bordo-Beyazlı ekip Cumartesi Günü Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadında Saat 15.oo’de başlayacak olan müsabakanın son çalışmasını bu akşam kendi tesislerinde gerçekleştirecek.

Beykoz ekibinin Sportif Direktörü Mazlum Çoktin maç öncesinde Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada takımlarına güvendiklerinin söylerken, "Sezona çok iyi bir başlangıç yaptık. Bunun devamını diliyoruz. Zaten Takımın başında kariyeri belli bir Teknik Heyet bulunmakta. Çetin Nalbantoğlu ve ekibi ilk maçta tempolu, göze hoş gelen bir futbolu hem bizlere hem de tribünlerden karşılaşmayı takip edenlere fazlası ile gösterdiler. Şahsen çok keyif aldığım bir maç idi. Takımın başında ilk kez bir resmi müsabakada çıktım ve bunun galibiyeti ile perçinlenmesi de güzeldi. ” ifadelerine yer verdi.

Ortaçeşmespor Teknik Sorumlusu Çetin Nalbantoğlu ise lige galibiyet ile hele ki farklı bir skor ile başlamalarının takım üzerinde pozitif bir etki yarattığına değinirken, "Ben buradan maç boyunca bizlere destek olan gerek Ortaçeşmespor’a destek veren taraftarlarımıza gerekse de Anadoluhisarı’ndnan bu maç için gelip tribünden renkli görüntüler eşliğinde katkı sunan kardeşlerime teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Artık bu maç geride kaldı, Cumartesi günü sezonun ilk deplasmanı için Tuzla’ya gideceğiz. Bu ilk deplasmanımızdan da mutlu dönmek istiyoruz. Futbolcu kardeşlerim hafta içi antrenmanlarında gayet istekli, enerjik bir görüntü çizdi bunun müsabakaya yansıyacağından eminim. “ diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Ortaçeşmespor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"