Son Dakika

Ortaçeşme idmanlarını halı sahada yapıyor

  • 0
  • 1355
Ortaçeşme idmanlarını halı sahada yapıyor
Ortaçeşme idmanlarını halı sahada yapıyor
Ortaçeşme idmanlarını halı sahada yapıyor

İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grubunda Beykoz’u temsil eden Ortaçeşmespor'da Dudulluspor maçı hazırlıkları tamam

Ortaçeşmespor Takım Antrenörü Çetin Nalbantoğlu şartlar ne olursa olsun Ortaçeşmespor'un her maçına galibiyet parolası ile çıktığına vurgu yaparken, "Bilindiği üzere Ortaçeşme Stadından ayrılmak zorunda kalmıştık. Şu anda Beykoz Stadı yanındaki halı sahada antrenmanlara çıkmak zorunda kaldık. Çünkü oyuncularımız çalıştığından akşam antrenmanı yapıyoruz, Beykoz Stadında da ışıklandırma sistemi olmadığından mecburen halı sahada çalışıyoruz. Ben geçmiş yıllarda bu sahada çok antrenman yaptım ama onlar altyapı takımları idi, A Takım olarak ise çok zor şartlar yaşanıyor" diye konuştu.

Nalbantoğlu, takımda bazı futbolcularının yaşadıkları mevsimsel hastalıklar nedeni ile antrenmanlara çıkamadığına vurgu yaparken Dudulluspor maçında bu isimlerin oynamalarının mümkün olmadığını söyledi.

Ortaçeşmespor Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin ise Kulüp olarak tarihlerinin belki de en sıkıntılı sezonlarından birini yaşadıklarını ifade etti.

Çoktin, “Sahamızın elimizden gitmesi sonrasında sıkıntılı bir sürecin muhatabı olsak da takım olarak hedefimizden şaşmamız mümkün değil. Verilecek en iyi cevap bu takımı üst ligle taşımak olacak." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’da keyifsiz futbol
Önceki Beykoz’da keyifsiz futbol
Beykoz sokaklarındaki sahipsiz hayvan sayısı korkutuyor
Sonraki Beykoz sokaklarındaki sahipsiz hayvan sayısı korkutuyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz