Ortaçeşme'de Yedikule hazırlıkları devam ediyor

  • 03.10.2019 09:00
  • Güncelleme: 03.10.2019 09:03
  • Okunma: 2917 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL 5. Grubunda Beykoz'u temsil eden ve ilk maçında evinde 2 puan bırakan Ortaçeşmespor’da Yedikule hazırlıkları başladı.
Ortaçeşme'de Yedikule hazırlıkları devam ediyor

Bordo Beyazlı ekipte Teknik Sorumlu Çetin Nalbantoğu Dost Beykoz'a yaptığı değerlendirmede, “Sezonun ilk maçlarının her zaman sürprizlere sahne olduğunu biliyorduk. Maalesef evimizdeki ilk maçımızda tek puanla yetinmek zorunda kaldık. Şartlar ve maç içinde verile kararlar ne olursa olsun bu işin üstesinden gelmememiz gerekmekte idi. Herkes gibi futbolcu kardeşlerimiz ve bizlerde üzüldük. Hafta içi Yedikulespor maçı hazırlıklarımız başladı ve devam etmekte. Gereken uyarı konuşmaları yapıldı, hatalarımız anlatıldı. Futbolcularımız Yedikule maçından galibiyet ile dönmek için gereken hırs ve enerjiyi antrenmanlara yansıtmakta. Bu da bizizorlu mücadele öncesinde mutlu etmekte. İnşallah Cumartesi Günü Namık Sevik Stadından galibiyet ile ayrılan taraf olacağız” diye konuştu.

Ortaçeşmespor Genel Kaptanı Serkan Çanur ise ligdeki ilk maçlarında tribünleri dolduran taraftarlara teşekkür ederken, "Onlara bir galibiyet hediye etmeyi çok istedik ama olmadı, kısmet değilmiş. Diğer maçlara bakacağız, geriye dönüp takılı kalmanın anlamı yok. İyi bir takımız ancak ilk maçta nedense biraz tutuk oynadık. Hafta sonunda lige galibiyet ile başlayan grubun iyi takımları arasında gösterilen Yedikulespor’a konuk olacağız. Hafta içi antrenmanlarını yakından takip etmekteyim. Futbolcularımızın yüzündeki hırs ve enerjiyi gördüm, galibiyet siftahını Namık Sevik Stadında yapmak istiyoruz” dedi.

Ortaçeşme Spor Kulübü Başkanı Mazlum Çoktin ise yaptığı açıklamada, "Lige galibiyet ile başlamak isterdik, nasip olmadı. Maç içinde şansız anlarımız oldu, kaçan penaltımız ve gol pozisyonlarımız vardı. Kötü bir sürpriz yaşadık ve bunun telafisini de Yedikulespor maçı ile yapacağız İnşallah. Her zaman ifade ettiğim gibi biz uzun vadeli hedefleri olan bir takımız, istemesek de puan kayıpları da yaşayacağız. Önemli olan geleceğe umutla bakabilmek, geride kalan maçlara takılmamak. Ligde ikinci maçımızda deplasmana çıkıyoruz. Yedikulespor grubun dişli takımlarından biri gibi. Dolayısı ile buradan çıkaracağımız galibiyetin karşılığı 6 puan gibi olacaktır. ” şeklinde konuştu.

 

Yedikulespor müsabakasının çalışmasını kendi tesislerinde devam ettiren Ortaçeşmespor Takımı hırslı ve enerjik görüntüsü ile dikkatleri çekti. Öte yandan takımın kilit isimlerinden olan Bayram Uçar, ayak bileğindeki platinlerin alınmasından sonra antrenmanlara çıkmaya başladı.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz