Spor

Ortaçeşme'de Gıyasettin Yılmaz Turnuvası

Ortaçeşme'de Gıyasettin Yılmaz Turnuvası
03.07.2018 09:46
| | |
2527

Beykoz'un amatör kulüplerinden Ortaçeşmespor, 'Ahde Vefa' örneği sergilemeye devam ediyor.

Önceki yıllarda genç yaşta hayata veda eden futbolcusu "Furkan Boylu" adına turnuva düzenleyen Bordo-Beyazlı ekip bu kez de Kulübe büyük emekleri olan Merhum Gıyasettin Yılmaz adına bir turnuva düzenliyor.

Beykoz İlçesi Cami Kuran Kursu Öğrencileri arasında yapılan futbol turnuvasının 2018 Yılındakinin adı  “Gıyasettin Yılmaz Turnuvası” oldu.

Konu ile ilgili bilgi paylaşımında bulunan Ortaçeşmespor Kulübü Tesislerden Sorumlu Yöneticisi Ramazan Ergin, Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, bu seneki turnuvaya da katılımın yüksek olmasını beklediklerini söylerken, "turnuvamız Pazartesi günü başlayacak, kayıtlarımız devam etmekte. İlçemizdeki Kuran Kursuna giden öğrencilerin katılacağı turnuvamızda üst yaşı 13 olarak belirledik. Turnuvanın final müsabakasında ise katılımcı takımlara kupa ve madalyalarının yanı sıra sürpriz hediyelerimiz de olacak ” şeklinde konuştu.

Ortaçeşme Spor Kulübüne uzun yıllar hizmet eden yönetim kurulu üyeliklerinde bulunan Gıyasettin Yılmaz, Giresun Görele’de vefat etmişti Hem Ortaçeşmespor hem de Beykoz ilçesi Spor Camiasının sevilen bir siması olan Yılmaz,  Memleketine tatil için giderken, Arı Sokması sonucu ortaya çıkan zehirlenme ile hayata veda etmişti.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Ortaçeşme Spor Kulübü, Turnuva, Gıyasettin Yılmaz, Ramazan Ergin

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"