Ortaçeşme bir taşla iki şampiyonluğun peşinde

  • Güncelleme: 14.07.2019 13:59
  • Okunma: 4003 kez
  • Yorum: 0
İstanbul SAL takımları düzeyinde transfer dönemine ve antrenmanlara en erken başlayan Ortaçeşme Spor Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin iddialı mesajlar verdi.
Ortaçeşme bir taşla iki şampiyonluğun peşinde

2018-19 Sezonunda Bordo-Beyazlı Kulüpte göreve başlayan ve geleceğe dönük hedefleri ile dikkatleri çeken Çoktin, bunun ilk etabı olan İstanbul Süper Amatör Lige Yükselme başarı ile bir sonraki aşamaya geçmiş durumda. 2019-20 Sezonunda ise Hedef Bölgesel Amatör Lig olarak belirlenmiş durumda.

Bordo-Beyazlıların Başkanı Mazlum Çoktin, yeni sezona ilişkin değerlendirmesini Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan’a yaptı. Ortaçeşmespor için büyük hayalleri olduğunu anımsatan Çoktin, “Ben bu camiaya geldiğimde mevcut konumdan profesyonel liglere uzanan bir hedef belirlemişti. Bilineceği üzere geçen sezon sonunda İstanbul Süper Amatör Lige geri dönerek, ‘Vira Bismillah’ demiştik. Bu sezon için hedef çıtamız belli, sezon sonu geldiğinde bu büyük camiaya Bölgesel Amatör Lige çıkmış bir takım hediye edeceğiz. Tabii ki iş bununla da bitmiyor, her sezon bir lig atlayarak profesyonel liglere adımızı yazdıracağız. Bunun için de istikrardan yanayız ve Çetin Nalbantoğlu ve Ekibi ile yola devam kararı aldık. Çetin Hocamız işini son derece seven, futbolcuları ile tatlı-sert ilişkileri dengelemesini bilen karakterli bir isim. Hedefimize giden yolda önemli bir mihenk taşlarından birisi. Öte yandan Kulüp bünyemizde değişik pozisyonlarda görev yapan her bir arkadaşımız ile çok güzel bir aile havası, muhabbet yakalamış durumdayız. Bu da bizi başarıya taşıyacak temel değerlerimizden biri olmakta.” şeklinde konuştu.

Başarılı bir Kulüp olmanın yanı sıra sosyal faaliyetleri ile de dikkatleri çekme düşüncesindeki Boğaziçi Ekibinde bu tür etkinlikler yeni sezon içerisinde de fazlası ile kamuoyuna yansıyacak gibi… Başkan Çoktin konuya ilişkin açıklamasında ise, “Biz Ortaçeşemspor’un adının sadece sportif başarı ve faaliyetler ile değil çok farklı konular ile de sosyal sorumluluk projeleri ile de anılmasını istiyoruz. Bu yönde arkadaşlarımız ile yapılacaklar konusunda istişareler yapılmakta. Biz sadece tribünlerin değil Beykoz’da toplumun farklı kesimlerinin de gönüllerinde yer edinmek istiyoruz. Yoksa başarılar gelir geçer,  baki kalan şu  kubbede hoş bir seda bırakabilme düşüncesindeyiz” dedi.

2019-20 Sezonu için Teknik Kadronun belirlediği isimler ile anlaşmaları yaptıklarını belirten Mazlum Çoktin, “Bu sene ligler gelecek sezonlara göre biraz ileri tarihe kaydırıldı. Tabii ki bizler yöneticiler, futbolcular ve teknik kadro olarak biran önce maçlarımıza kavuşma düşüncesindeyiz. Oluşan bu geniş zamanın en iyi şekilde değerlendirileceğinden eminiz. Çetin Hocamız ve ekibi gecesini gündüzünü bu konuya harcamakta. Ortaçeşmespor Camiası inanıyorum ki hiçbir maçımızda tribünlerde boş yer bırakmayacaktır, bizlerin de beklentisi bu yönde” diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz