Spor

Ortaçeşme Beykoz’un gururu oldu

Ortaçeşme Beykoz’un gururu oldu
01.10.2015 18:05
| | |
4849

Beykoz’un İstanbul Süper Amatör Ligdeki 5 temsilcisinden bir olan Ortaçeşmespor liderlik koltuğuna iyice ısındı!

Beykoz’un İstanbul Süper Amatör Ligdeki 5 temsilcisinden bir olan Ortaçeşmespor liderlik koltuğuna iyice ısındı!

Bordo-Beyazlı ekip geçen hafta sonunu ligden çekilen Başıbüyükspor maçından gelen 3 puanla kapatınca puanını 12'ye çıkardı. Grupta en yakın rakibi olan Nişantaşıspor'un önünde 2 puanlık bir avantajın da sahibi olan Beykoz ekibinde hafta sonunda yapılacak Çatalca Öznakkaşspor maçının çalışmaları ise devam ediyor.

Süper Amatörde yer aldıkları tüm zamanlar dikkate alındığında ilk kez bu derece başarılı bir görüntü çizdiklerini söyleyen Ortaçeşme Spor Kulübü Genel Kaptanı Serkan Çanur, Liderliğimizi puan kaybı yaşamadan devam ettirmek güzel. Bu andan sonra oynayacağımız bütün rakipleri zayıf-güçlü takım diye ayırmadan aynı gözle göreceğiz. Hafta sonunda Çatalca temsilcisi Öznakkaşspor maçına da bu gözle bakmaktayız. Lider olmamız sebebi ile mutluyuz ve de gururluyuz ancak bu bizde kesinlikle bir gevşeme yaratmayacaktır. " dedi.

Ortaçeşemspor camiasının oldukça büyük bir aile olduğunun altını çizen Çanur, " Artık maçlarımıza daha fazla taraftarlarımızın gelmesini istiyoruz. Gönül bağı başka, bizzat gelip 90 dakika tribünlerden destek sunma başka. Biz bu haftadan itibaren taraftar sayımızda yeniden eski günleri içeren bir artış beklemekteyiz. Yakaladığımız bu avantaj birlik-beraberlik ruhunu yansıtmaya devam ettiğimiz müddetçe anlam kazanacaktır" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Ortaçeşmespor, Lider, İstanbul Süper Amatör, Serkan Çanur

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"