Ortaçeşme Beykoz’da büyük düşünen olmak istiyor

  • 0
  • 3233
Ortaçeşme Beykoz’da büyük düşünen olmak istiyor
Ortaçeşme Beykoz’da büyük düşünen olmak istiyor

İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grubundan Sal Klasman Grubuna kalmayı başaran Ortaçeşmespor büyük düşünüyor!

Bordo-Beyazlı ekip, rakiplerinin netleşmeye başlaması ile hem antrenman sürecini devam sürdürüyor, hem de rakiplerinin oyun anlayışları ve stratejilerine kafa yoruyor.

1966 Yılında kurulan Ortaçeşmespor Kulübü 1996-97 Sezonunda TFF 3.Liginde mücadele etmişti. Beykoz temsilcisinde Sportif Direktör Salih Sargın bu sezon sonunda önce Bölgesel Amatör Ligde ardından ise TFF 3. Liginde oynama hedefleri olduğunu söylerken, kadro olarak da buna hazır olduklarının mesajını verdi.

"Bu sezon kulüp tarihi için çok başarılı bir tabloyu da içermekte. Mazlum Çoktin Başkanımız Yönetiminde yola çıkan Kulübümüz ilk etap hedefine ulaşmıştı. Şimdi tüm camiada olduğu gibi bizlerde Sal Klasman Grubunda başarılı olup adımızı gelecek sezon için TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmek istiyoruz. Uzun vadeli hedefimiz ise TFF 3. Lig takımları arasına adımız yazdırmak. Yaptığımız transferler ile Klasman Grubunda adımızdan sıklıkla söz ettireceğimize eminim" diye konuşan Salih Sargın, hafta sonunda Pınarspor'un ligden çekilmesi nedeniyle maçlarının olmayacağına vurgu yaparak, teknik kadrolarının verdiği program dahilinde hazırlıklarının devam ettiğini sözlerine ekledi.

Spor Servisi

Büyük Çankırı iftarında AK Parti’ye destek sözü
Önceki Büyük Çankırı iftarında AK Parti’ye destek sözü
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024