Son Dakika

Ortaçeşme Beykoz’a bu kez mutlu dönmek istiyor

  • 0
  • 2367
Ortaçeşme Beykoz’a bu kez mutlu dönmek istiyor
Ortaçeşme Beykoz’a bu kez mutlu dönmek istiyor

Bordo-Beyazlı ekip Cumartesi Günü Beyoğlu Stadında son derece kritik bir müsabakaya çıkmaya hazırlanıyorken, Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin'den takıma güvenoyu geldi.

Başkan Çoktin etkili bir futbol sergiledikleri Galata maçından puansız ayrılmanın maçın karşılığı olmadığını bildiklerin söylerken, "Talihsiz ve bir anlık oyundan düşme anında yakalandığımız bir golü kalemizde gördük. Bu tür maçlarda atılacak ilk golün çok önemi vardı ve bu da rakibimizden son dakikalarda gelince maalesef karşılık verecek zaman da kalmadı. Bu maç artık geride kaldı, serideki ikinci maçımızı İfaspor ile yapacağız. Mutlak galibiyet beklediğimiz bir maç olacak, futbolcu kardeşlerimiz de ilk maçtan puansız ayrılmanın hırsı ile İnşallah camianın beklentilerine güzel bir galibiyetle karşılık verecektir" şeklinde konuştu.

Ortaçeşmespor Antrenörü Salih Yılmaz ise İfaspor maçının hazırlıklarına hafta içinde yaptıkları antrenmanlarla hazırlandıklarına vurgu yaparken, "Galata müsabakasında Kırmızı Kart gören Sami Gökteke 1 maç aramızda olamayacak. Bunun dışında tam kadro halinde maça çıkacağız. İnşallah sahadan galibiyetle ayrılıp yarışta biz de varız diyeceğiz. Ortaçeşmespor'a gönül veren taraftarlarımızı ilk maçta olduğu gibi yanımızda görmek istiyoruz" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Ülkemizin en trajikomik olayları
Önceki Ülkemizin en trajikomik olayları
Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak
Sonraki Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak