Ortaçeşme As Başkanı Serkan Çanur verdi veriştirdi

  • 0
  • 3985
Ortaçeşme As Başkanı Serkan Çanur verdi veriştirdi
Ortaçeşme As Başkanı Serkan Çanur verdi veriştirdi

İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grubunda ilk iki sırada yer alan ve Klasman Grubunda mücadele etmeye daha önceden hak kazanmış olan Ortaçeşmespor’un As Başkanı Serkan Çanur, İstanbul Anadolu Futbol A.Ş. müsabakası ile ilgili bir açıklama yaptı.

Beykoz Stadında oynanan karşılaşmayı lider ve grup şampiyonu da olan İstanbul Anadolu Takımı uzatma anlarında bulduğu golle 3-2 kazanmıştı.

Bordo - Beyazlı ekibin Asbaşkanı Serkan Çanur, "Belki de sezonun en keyifli sıkıntı yaşanmayacak bir müsabakasını yöneten hakem arkadaşımız ortaya koyduğu tablo ile en uygun cümle ile sinir sistemlerimizi felç etti! Maç öncesinde güzel dostluk görüntüleri vardı, nitekim birbirlerimize başarı dileklerimizi ilettik. Güzel, güneşli bir havada sahaya çıkan iki takımda futbol adına ortaya güzel görüntüler sunmak için tempolu, heyecanlı bir maç yaşattılar, ancak gelinen noktada bizim ile birlikte konuk takımı da memnun etmeyen bir yönetim vardı.” dedi.

Çanur açıklamalarının devamında, “bu güzel maçı bu kadar içinde çıkılmaz bir hale sokmaya kimsenin hakkı olmasa gerek. Allah'tan sağduyu ile hareket edildi de kötü bir tablonun muhatabı olunmadı. Bu işin altından nasıl kalkılır bilinmez ancak bu sezon hakem hataları, yorum farklar, tercih hakları biz dahil birçok takımın gündeminden düşmedi. Önümüzde TFF Bölgesel Amatör Lige çıkma anlamı taşıyacak zorlu bir Klasman Grubu mücadelesi var ve biz grubumuzda yer alan takımlardan çok maçımızı yönetecek hakem ortaya nasıl bir görüntü sunacak diye düşünmüyor da değiliz" ifadelerine yer verdi.

Spor Servisi

Kavacık Beykoz’da Gebze’ye sürpriz yapacak
Önceki Kavacık Beykoz’da Gebze’ye sürpriz yapacak
Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Sonraki Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı