Örnekköy’de çocuklar tekvando yapıyor

  • 0
  • 1581
Örnekköy’de çocuklar tekvando yapıyor
Örnekköy’de çocuklar tekvando yapıyor

Beykoz’da çalışmalarıyla gündemde kalmayı başaran kulüplerden olan Örnekköyspor futbol dışında tekvando branşıyla da dikkati çekiyor.

Örnekköy Spor Kulübü Başkanı İsmail Türkoğlu bu branşta geleceğe dönük hedef ve beklentilerinin büyük olduğunu ifade etti.

Bu kapsamda büyük emek sarf eden Beykoz’un tanınan antrenörlerinden Mustafa Zurnacı'ya teşekkür ettiklerini söyleyen Türkoğlu, “Sporcu sayımız her geçen gün artıyor. Benim Beyaz Melekler olarak nitelendirdiğim kız çocuklarımızın, sporcularımızın sayısı da bir hayli fazla. Mustafa Hocamızın yetiştirdiği sporculardan olan Zeliha ve Gamze Arslanyılmaz kardeşlerimiz de ona büyük katkıda bulunuyor. Hepsinin emeklerine sağlık" diye konuştu.

Sporcu velilerine teşekkür ederiz

Başkan İsmail Türkoğlu kulüplerine sahip çıkıp destek olan sporcu velilerine de ayrı bir paragraf açarken, "Biz spora çok farklı bakıyoruz. Keşke elimizde imkânlar olsa da 4-5 branşta daha faaliyette bulunabilsek. Bu kapsamda çocukları için kulübümüzü tercih eden değerli velilerimize çok teşekkür ediyorum, her zaman büyük bir aile olduğumuzu göstermekteler. Onlara en güzel hediyeyi başarılı sporcu ve öğrencilikleri ile vermeye başladık. Kısa zaman zarfında adımızdan sıklıkla söz ettireceğimize eminim. Mustafa Hocamız tam bir yetenek avcısı..." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Türk futbolunun stratejik planı Beykoz’da konuşuldu
Önceki Türk futbolunun stratejik planı Beykoz’da konuşuldu
EURO 2024 heyecanı Beykoz Sahilinde yaşanacak
Sonraki EURO 2024 heyecanı Beykoz Sahilinde yaşanacak