Kültür

Orduluları memnun eden ziyaret

28.04.2016 23:24
| | |
2821

İBB Halkla İlişkiler STK Sorumlusu Çetin Kara, Beykoz Ordulular Derneği’ni ziyaret etti.

Derneğin Kavacık’taki merkezinde gerçekleşen ziyarette, Çetin Kara, Ordululara İBB başkanı kadir Topbaş’ın selamını iletti.

Beykoz Ordulular Dernek Başkanı Özkan Ayduğan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettiği değerlendirmesinde, Çetin Karaya Beykozlu Ordulular Derneği Yönetim Kurulu ve Ordulu hemşerileri adına teşekkür etti.

Başkan Özkan Ayduğan’ın yanı sıra, diğer yöneticiler ve sanatçı Erol Aydoğan’ın da hazır bulunduğu ziyarette Beykozlu Ordulular Derneği Eğitim Danışmanı Hasan Özbakır ve Ali Okumuş un Bedensel engellilere yönelik hazırlamış oldukları proje de sunum eşliğinde değerlendirildi.

Hasan Özbakır’ın sunumunu yapmış olduğu proje için İBB’den destek istenen projenin içeriğiyle ise; bedensel engellilerin; spor faaliyetleri ve rehabilitasyon ile topluma kazandırılması amaçlanıyor.

Bu projenin Beykoz ve İstanbul genelinde hayata geçirebilmesi konusunda taraflar fikir alışverişinde bulunurken, ziyaret sonunda sunumu yapılan proje dosya halinde İBB Halkla İlişkiler STK sorumlusu Çetin Kara’ya teslim edildi.

Haber Merkezi           

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Ordular Derneği, Ziyaret, Özkan, Ayduğan, Çetin Kara

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"