Ordu'nun dereleri Beykoz'a doğru aktı

  • Güncelleme: 23.03.2020 13:56
  • Okunma: 12335 kez
  • Yorum: 0
Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği, İBB Sosyal Tesisleri'nde yemekli eğlence düzenledi.
Ordu'nun dereleri Beykoz'a doğru aktı

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler, geniş katılımlı bir yemek düzenleyerek birlik ve beraberlik mesajları verdiler. Dernek yöneticilerinden Fuat Öztürk,"Doğduğumuz yerde değil, doyduğumuz yerde varız. Beykoz'a öncelik veriyoruz" derken, Dernek BaşkanıÖzkan Ayduğan"Derneğimizin birinci amacı, Beykozluluk bilinci içinde birlik ve beraberliği oluşturmaya gayret etmektir" diye konuştu.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği'nin düzenlediği yemekli eğlence programına Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Ordulular, Mesudiyeliler ve Beykozlular katıldı. Yemek sonrası yönetim kurulu üyeleri tarafından gerçekleştirilen konuşmalar büyük beğeni toplarken, Fuat Öztürk'ün söyledikleri ise büyük yankı uyandırdı. Dernek yöneticilerinden Fuat Öztürk, Mesudiye Kavaklıdere Köyü'nde doğmasına rağmen nüfusunun Beykoz'da olduğunu söyledi.

Yöneticilerden Yasemin ÖzenFuat Öztürkİlhan OkumuşSalih ÖztoprakŞenel UstabaşıNuh ErgünMehmet Yıldız ve Cemal Öztürk'ün tanıtım konuşmalarının ardından kürsüye gelen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de son dönemde Beykoz’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarında, genel olarak bir hareketlilik ve gayret görüldüğünü ifade etti. "Bu ilçemiz adına bir zenginliktir" diyen Çelikbilek, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından temeli atılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün ülkeye ve dünyaya hayırlı olmasını temenni ettiğini belirtti. 

Geçmiş dönem yöneticilerine haksızlık etmek istemediğinin altını çizen Çelikbilek, ÖzkanAyduğan idaresindeki Ordu Mesudiyeliler Derneği'nin Beykoz'da çok gayretli olduğunu dile getirdi.

Yemek ve konuşmaların ardından sahneye çıkan Ordulu Sanatçılardan Fatih Yaman ve Erol Ayduğan konuklara keyifli saatler yaşatırken, özellikle yöresel hareketli parçalara konukların kayıtsız kalmadığı, sahneye çıkarak horon oynadığı gözlemlendi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz