Sponsorlu Haber

Online alışverişlerinizde tasarruf fikirleri!

Online alışverişlerinizde tasarruf fikirleri!
21.01.2018 15:37
| | |
1485

Online alışverişlerinizde nasıl tasarruf sağlıyorsunuz?

Mağazalarda pazarlık yaparken aynı ürünü farklı sitelerde gezerek en ucuzunu mu alıyorsunuz? Kupon veya indirim kodu kullanıyor musunuz ? Mağazadaki bir ürünü internette kısa bir araştırma yaparak %50’ye varan indirimlerle almanın mümkün olduğunu biliyor musunuz? Şimdi size online alışverişleriniz için birkaç ipucundan bahsedelim!

Uygun ürünü Bulma:

Öncelikle doğru ürünü bulmamız gerekiyor. İhtiyaçlarınıza göre size en uygun model veya modelleri belirleyin. Ürün Teknik özelliklerini inceleyerek (Elektronik vs için geçerli) başlayın. İhtiyacınız veya kullanmayacağınız bir özellik için ekstra para ödemeyin! Size uygun olan ürünün marka ve modelini belirledikten sonra güvenilir bilindik siteler veya E-ticaret sitelerin de en uygun fiyatlı ürünü aramaya başlayabilirsiniz. En uygun ürünü bulmak için bildiğiniz siteleri gezip aralarında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Fiyat karşılaştırmalarında ücretsiz kargo detayını gözden kaçırmayın! En ucuz ürünü aldığınızı düşünüp ürünle birlikte gelen yüksek kargo ücreti ile karşı karşıya kalmayın!

İndirimleri Takip edin!

Daha önce alışveriş yaptığınız veya ilgilendiğiniz markanın indirimlerini takip edin. İndirimleri takip etmek için sitelerin mail bültenlerine abone olabilir veya Tarayıcı bildirimlerine izin verebilirsiniz. Tüm indirimlere tek bir yerden ulaşmak isterseniz indirim sitelerini takip edebilirsiniz size ekstra tasarruf sağlayacak siteler bu sitelerdir!

İndirim Kodu/Kuponu Kullanın!

Uygun ürünü seçtiniz modeli beğenip en uygun web sitesin belirlediniz. Her şey daha bitmedi ödeme ekranında göreceğiniz indirim kodu gir, indirim kuponu tanımla gibi bir alanı boş bırakmak yerine indirim kuponu veren siteleri ziyaret ederek indirim kuponu arayın. Markodi.com gibi siteleri inceleyerek o mağazaya özel ekstra indirim kodu alabilirsiniz. Buradan alacağınız indirim kodu sepette size ekstra bir indirim sağlayacaktır! Bunun yanında sadece bu siteyi takip ederek bile Tüm online mağazalarının anlık, günlük, haftalık ve aylık indirimlerine ulaşabilirsiniz. Markodi.com’u 2 dakika ziyaret ederek bile birbirinden yüksek oranlarda indirimler bulmak mümkün. Şuan Boyner, Media Markt, Lcw indirim kodu gibi birçok indirim kuponu Markodide ücretsiz!

Anahtar Kelimeler: Online Alışveriş, İndirim Kuponu

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"