Spor

Onlarla paslaş projesine destek büyüyor

2015.02.11 00:00
| | |
4784

Beykoz Belediyesi Bayan Voleybol Takımı sporcuları tarafından başlatıla “Onlarla Paslaş” Sosyal Sorumluluk Projesi’ne her geçen gün ilgi daha da artıyor.

Takımın menajeri ve aynı zamanda 2 liberosundan biri konumunda olan Gözde R.Yorgun tarafından düşünülen ve daha sonra takım arkadaşlarının da katılımı ile ardından gelen diğer desteklerle büyüyen proje ile ilgili çalışmalar aralıksız devam etmekte.

Beykoz Beldiyespor Menajeri Gözde R.Yorgun çalışmalar ile ilgili gelinen noktayı Dost Beykoz’a anlattı. “Bu proje kafamda belirdikten sonra Takım Kaptanımız Sevinç Deniz Uysal ve diğer arkadaşlarımız ile neler yapabileceğimizi konuştuk. Ardından Sevinç Kaptanın çalıştığı okul yani Çekmeköy Doğa Koleji’de projeye dahil oldu ve de tabii ki Beykoz Belediyesi’ni de unutmamak lazım. Projemizin ilk gününden beri tabiri caizse hummalı bir koşuşturmanın içinde olduk. İlk önce Doğa Kolejinde açılan stantlara daha sonra her bir arkadaşımız kendi çalıştıkları salonlar olsun, diğer yerler olsun canı gönülden katılım sağlayıp açılan stantlar ile Marmara Kolonyaları tarafından verilen ürünlerin satışını yapmaya başladık. Bu konuya o kadar yoğunlaştık ki halen liglere verilen aranın ardından devam edecek olan müsabakalarımız ve hedeflediğimiz şampiyonluk kadar bir ilgimizi bu noktaya aktardık. Geriye dönüp baktığımızda bir hayli mesafe kat ettiğimizi görmekteyiz, ancak yeterli mi derseniz değil derim. Daha ulaşılacak çok yer olduğu inancındayız”

Projenin Sosyal Medya başta olmak üzere diğer tanıtım-medya paylaşımları hakkında da bilgi veren Yorgun, “Tek Rumeli TV ve Sports TV ile başlayan Televizyon kanallarına ziyaretlerimiz ilerleyen günlerde devam edecek. Medyanın bu konuda çok büyük bir katkısı olacağı yadsınamaz bir gerçek. Biz her türlü Sosyal Paylaşım, iletişim kanalları vasıtası ile projemizi duyurma gayretindeyiz. Çok olumlu dönüşler almaktayız. Şimdi insanlar haliyle sormakta bizler bu projeye nasıl katkıda bulunabiliriz. Beykoz Belediyespor Kulüp Merkezimizin olduğu Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksinden, Beykoz Belediyesi’nden ya da sosyal medyadaki adreslerimizden bizlere ulaşarak Marmara Kolonyalarının değişik ürün sekmenlerinden istediklerinizi satın alarak, karınca kararınca bu güzel çalışmaya destek olmuş olacaksınız. Toplu alımlarda bizlere ulaştığınız anda ürünleri sizlere iletme olanağımız da olacak” diye konuştu.

Bu sezon kendi evlerinde oynayacakları tüm maçlarında Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksi içinde özel stantların açılacağı bilgisini ileten Beykoz Belediyespor Voleybol Takımı Menajeri Gözde R.Yorgun, “Gelin hem maçlarımızda bizlere destek olun hem de alacağınız kolonalar ile ihtiyaç sahipleri için bir katkı da sizler sunun.” dedi.

Projenin özellikle voleybol camiasında da dikkat çektiğininin altını çizen Yorgun, “Bu kapsamda birçok kulüp bizlere ulaşarak ne tür katkıları olabileceğini, nasıl yardımcı olacaklarını sormakta. Bizlerde bu yöndeki cevapları kendilerine iletmekteyiz. En son olarak Maltepe Yalıspor Voleybol Takımı’nından gelen katkı nedeni ile kendilerini maçlarında ziyaret ettik. Bu tür yakınlaşmalar kulüpler bazında da sağlam, kalıcı dostlukların kurulmasına da vesile olmakta”  diye konuştu.

Projeleri ile ilgili bilgi paylaşımlarının Kulüp Web Sitesinde ( www.beykozbelediyespor.blogspot.com ), Facebook ve Twitter’daki Beykoz Belediyespor profillerinden yapıldığını söyleyen Gözde R.Yorgun ayrıca Instagram’dan -onlarla paspaş-  Hasgtag’i ile, Facebook’ta “Onlarla Paslaş Sosyal Sorumluluk Projesi” profilinden de kendilerine ulaşılabileceğini sözlerine ilave etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediye Spor, Bayan Voleybol Takımı, Onlarla Paslaş, Gözde Yorgun, Recep Şahin Köktürk Spor Kompleksi, Sosyal Sorumluluk Projesi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"