Onlarla Paslaş kampanyası büyüyor

  • 0
  • 7749
Onlarla Paslaş kampanyası büyüyor
Onlarla Paslaş kampanyası büyüyor
Onlarla Paslaş kampanyası büyüyor

TVF Bayanlar Voleybol 3. Ligi'nin güçlü temsilcilerinden Beykoz Belediyesporlu voleybolcular Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında mesai harcıyor.

Bir süre önce #onlarlapaslaş adı ile paylaşılan proje kapsamında sponsor firmadan temin edilen kolonyaları satarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara “Akülü Tekerlekli Sandalye”  alınımı düşünen Boğazın İncilerine destek her geçen gün artmakta. Özellikle Voleybol camiası bu projede Belediyespor Kızlarını yalnız bırakmayarak güç birlikteliğinden örnekler sunmakta.

Boğazın İncilerinin Takım Menajeri Gözde R.Yorgun ve arkadaşları çıktıkları yolda bu kez Türk Voleybolunun gelmiş geçmiş en büyük markası konumunda olan Eczacıbaşı Bayan Voleybol Takımının ziyaretine gittiler. Bayan voleybolunun zirvedeki isimlerinden kampanyaya tam destek gelirken Turuncu-Beyazlı ekibin sporcuları bu anlamlı kampanyaya katkı sunmaktan bir hayli memnun oldular.

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Menajeri Gözde R.Yorgun'un kampanya kapsamında bir başka ziyareti ise Beşiktaş Bayan Voleybol Takımına idi. Siyah-Beyazlı ekibin sporcuları da kampanyaya tam destek verdi. Türkiye’nin dört bir yanındaki voleybol takımlarından kampanya kapsamında kolonya temini için başvuruların gelmesi ise verilen emeklerin boşa gitmeyeceğinin de bir göstergesi olmuş durumda.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, gelinen noktada voleybol camiasının göstermiş olduğu ilgi ve sunduğu ilgi nedeni ile teşekkürlerini iletirken, “Takım Menajerimiz Gözde Yorgun, Takım Kaptanımız Sevinç Deniz Uysal başta olmak üzere tüm sporcularım ile bir kez daha gurur duyduk. Samimi, içten duygularla başlayan projelerin her zaman hedefine ulaşabileceğinin bir kanıtını sunmuş oldular.” diye konuştu.

Başkan Kaşıtoğlu diğer taraftan lige verilen ara ve bir hafta Bay geçmelerinin ardından voleybol heyecanının kaldığı yerden başlayacağına dikkatleri çekerek, “Antrenörümüz Bektaş Hoca ve talebeleri arayı en iyi şekilde değerlendirme gayretinde oldular. Hafta sonunda ligdeki tek mağlubiyetimizi aldığımız Arma Yaşam ile önemli bir maçımız olacak. Oyuncularımızın bu maça büyük önem verdiğini biliyorum. İnşallah galibiyet ile dönecekler” dedi.

Spor Servisi

Beykoz'da okullar tatil değil?
Önceki Beykoz'da okullar tatil değil?
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz