Spor

Önce maçta, sonra düğününde oynadı

Önce maçta, sonra düğününde oynadı
10.09.2018 17:19
| | |
3971

İstanbul SAL Beykoz temsilcilerinden Kavacıkspor, hafta sonunda sezonun ilk müsabakasında İstanbul Türk Telekom’u konuk etti.

Liglerde ilk hafta maçlarının ne derece önem arz ettiği bir gerçek… Hele ki o lig İstanbul Süper Amatör Lig gibi zorlu ve bir birinden güçlü takımları bünyesinde barındıran bir lig ise…

Kavacıkspor’un uzatmanın 2. dakikasında bulduğu gol ile galip geldiği karşılaşmada bir futbolcu vardı ki canla başla mücadele etti… Üstelik o futbolcunun aylar öncesinden belli olan, yeri tutulmuş bir mekânda düğünü vardı, hayatının en önemli anlarından birini yaşayacaktı. Futbolda olası sakatlıklar, sedye ile hastaneye taşınan futbolcu durumlarını defalarca yaşadık.

Bu sebeple Allah göstermesin Ümit Memiş Kardeşimiz maçta bu anı yaşasa idi, akşamki Düğünde onca davetli, kendisini bekleyen fedakâr bir eşin hali ne olurdu? İşte Ümit Memiş büyük bir fedakârlık yaparak, takımını, arkadaşlarını yalnız bırakmadı. Maçtan galip gelinip son düdük ile kutlama yapıldı anda o hızla soyunma odasının yolunu tuttu, biz bile son anda görüp mutluluklar dileyebildik… Neyse ki galibiyetin sevinci düğün heyecan ve sevinci ile birleşince Kavacıkspor Camiası için mutlu bir akşam ile neticelendi gece. Takım arkadaşları, Teknik Kadrodaki isimler, Başkan ve Yöneticileri yalnız bırakmadı fedakâr futbolcularını en mutlu gününde…

Kavacık Spor Kulübü fedakâr oyuncusu için Sosyal Medya Hesabından konuya ilişkin bir paylaşımda bulundu…

A takım oyuncumuz Ümit Memiş düğün gününde büyük fedakarlık göstererek maçımızda yer alarak galibiyette büyük pay sahibi oldu.Maç sonrası Kavacık Spor Ailesi olarak bu mutlu gününde başarılı oyuncumuzun mutluluğuna ortak olduk .Oyuncumuz ve Ailesine bir ömür mutluluklar diliyoruz.”

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Kavacıkspor, Ümit Memiş, Düğün

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"