Spor

Ömür, Tosuncuk ve Fahrettin Eldek

Ömür, Tosuncuk ve Fahrettin Eldek
2014.08.07 00:00
| | |
7196

TFF Bölgesel Amatör Lig 9. Grubu’nda mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş.'nin yeni Teknik Direktörü Fahrettin Eldek oldu.

Sezona Sabahattin Ömür ile başlayan Boğaziçi'nin Sarı-Siyahlı ekibi ilerleyen haftalarda bir türlü beklenen çıkışı gerçekleştiremeyince Ömür görevinden istifa etmişti. Ardından Türk Futbolunda futbolculuk döneminde tanınmış bir sima olan -Deli Nezihi-lakaplı Nezihi Tosuncuk anlaşan Yönetim üst üste alınan 2 galibiyetin ardından huzura kavuşmaya başlamıştı. Fakat bu sevinç 2 hafta ile sınırlı kalırken, daha sonra oynanan müsabakalarda peş peşe mağlubiyetler yaşanmıştı. Ligde son oynadığı Bursa Kestel müsabakasının birkaç gün öncesinde şok bir karar ile görevi bıraktığını açıklayan Tosuncuk'tan yoksun maça çıkan sarı-siyahlılar sahada 9 kişi kalan ev sahibi takıma üstünlük kuramayınca 1-1'lik skor ile ancak 1 puan ile yetinmek zorunda kalmıştı.

Beykoz 1908 A.Ş. Başkan Vekili ve Medya Sorumlusu Alaattin Kılıç, kamuoyuna yeni Teknik Direktörün ismini açıklayan bir beyanda bulunurken,"Fahrettin Eldek ile anlaştık. Kendisine güveniyoruz, bu zorlu süreçten çıkışta büyük katkıları olabileceğine inanıyoruz. Fahrettin Hocamız Perşembe günü başlayacak olan ikinci yarı antrenmanlarında takımın başında olacak. Hayırlı-uğurlu olsun temennisinde bulunuyoruz. Kendisi Beykoz futbol camiasında tanınan bir kişi yapılacak transferlerde futbolcu seçiminde en doğru kararı verebilecek bir tecrübeye sahip" diye konuştu.

Öte yandan Beykoz 1908 A.Ş.'nin düzlüğe çıkabilmesi için kamuoyunda birtakım temasların gerçekleşmekte olduğunu söyleyen Kılıç bu konuda ayrıntılı bilgileri önümüzdeki günlerde Beykozspor kamuoyu ile paylaşacaklarını da konuşmasına ilave etti. Bu arada İlçede sanal alem de adı hakkında çeşitli spekülasyonlar yapılan takım kaptanı Murat Saim'in ikinci yarı müsabakalarında da kadroda yer alacağını söyleyen Alaattin Kılıç, "Bu süreçte takımdan ayrılacak isimler olacak. Kendilerine yaptıkları katkılar nedeni ile teşekkür edip kadrodan çıkaracağız. Bu isimlerin belirlenmesinde yeni Teknik Direktörümüz Fahrettin Eldek'in de görüşlerini alacağız" diye konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, 1908, Antrenör, Alaattin Kılıç, Fahrettin Eldek, Beykoz 1980 AŞ

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"