Ölmemesi için elimden geleni yaptım

  • 0
  • 16499
Ölmemesi için elimden geleni yaptım
Ölmemesi için elimden geleni yaptım

Yılbaşı gecesi Beykoz Akbaba'da geçirdiği trafik kazası sonucu ölen üniversiteli Oğuzhan Emeç'in sevgilisi Rahel Pekcan o anları anlattı.

Yılbaşı gecesi arkadaşlarıyla eğlendikten sonra Akbaba'daki evine giden üniversite öğrencisi Emeç, motosikletiyle elektrik panosuna çarpmış, 100 metre sürüklendikten sonra ağır yaralanmıştı.

Motosikletin arkasındaki araçta bulunan sevgilisi Rahel Pekcan ve arkadaşları Emeç'e ilk müdahaleyi yaparak hastaneye kaldırdı.

Üniversite öğrencisi genç, hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.

Oğuzhan Emeç'in sevgilisi ve internet fenomeni Rahel Pekcan, o gece yaşananları, hissettiklerini anlattı.  

"Adını en güzel şekilde yaşatmak istiyorum"

Sosyal medya hesabından yayınladığı videoda, bir ay boyunca Oğuzhan'ın evinde kaldığını, ailesinden ve arkadaşlarından büyük destek gördüğünü anlattı.

"Oğuzhan hep benim hayatıma devam etmemi isterdi. Ben de öyle yapacağım" diyen Rahel Pekcan "Bu acı çok garip bir şey. Gülüyorsunuz güldüğünüz için kendinizi suçlu hissediyorsunuz. Oğuzhan'ın adını en güzel şekilde yaşatmak istiyorum. Bana hayatımda yaşatabileceği en güzel 4 seneyi yaşattı. Bana verdiği tüm tavsiyeleri görevim haline getireceğim." ifadelerini kullandı.

"Yaşaması için her şeyi yaptım"

Kazanın yaşandığı anlara değinen Rahel Pekcan, "Yılbaşını birlikte kutlamıştık, ben Oğuzhan'ın arkasındaki arabadaydım. Olay anında ve sonrasında da yanındaydım. Bir yandan iyi ki diyorum çünkü son anında bile onun için elimden geleni yaptım" derken gözyaşlarını tutamadı.

Haber Merkezi

CHP Beykoz Meclis Üyelerini ön seçim belirleyecek
Önceki CHP Beykoz Meclis Üyelerini ön seçim belirleyecek
Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Sonraki Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz