Ölmeden önce oynamanız gereken 8 oyun

  • 0
  • 8525
Ölmeden önce oynamanız gereken 8 oyun

Bu oyunları bulun ve mutlaka oynamanın keyfini ölmeden önce deneyimleyin.

Bir oyun tutkunu olmanız da gerekmiyor, daha önce oyunlar konusunda deneyiminizin olması da… Ölmeden önce mutlaka oynamanız gereken 8 oyunu açıklıyoruz! Bu oyunları bulun ve mutlaka oynamanın keyfini ölmeden önce deneyimleyin. Pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Magic Mirror

Sihirli Aynı dünyanın pek çok ülkesinde oynanan ve büyük ilgi gören oyunların başında geliyor. Bir slot oyunu olan Magic Mirror oyununda tahmin edebileceğiniz gibi bir ayna bulunuyor ve bu aynanın arkasında da bir arazi mevcut. Bu arazide bambaşka bir dünya var ve oyuncularda büyük heyecan uyandıran ses efektlerinin bu oyunun en önemli parçası olduğunu da söylemek mümkün. Oyunun ana özellikleri ise vahşi sembol, dağılım sembolü ve freegames. Çeşitli animasyonların da yer aldığı oyun casino metropol aracılığı ile temin edilebiliyor. Oyunu internet üzerinden indirebileceğiniz birkaç web adresi bulunuyor.

Tetris

Aslında 1990 yılında tanıştığımız ve halen en popüler oyunlardan biri olma özelliğini koruyan Tetris de ölmeden önce keyfini deneyimlemeniz gereken oyunlar listesinde yer alıyor. daha önce 425 milyon kez indirilen oyun bir bilgisayar mühendisi tarafından geliştirildi. Bu oyuna ulaşmak ise çok kolay, internetten online olarak oynayabilir, bilgisayarınıza ya da akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. 

Half Life

FPS türünde olan Half Life adlı oyun Valve tarafından geliştirildi. Oyunun ilk dakikalarından itibaren sizi muhteşem bir maceraya sürüklüyor. Macera oyunlarından pek hoşlanmayanların dahi bu oyunda kendilerinden geçmeleri nedeniyle ısrarla öneriyor ve bu listeye oyunu dahil ediyoruz. Bu arada bilgisayar oyunu olduğunu ve online olarak oynayabileceğinizi sizlere aktaralım.

Pokemon

Hepinizin aşina olduğu Pokemon oyun olarak düşünüldüğünde çocukça gelebilir. Ancak yetişkin oyuncu sayısı çocuk oyuncu sayısından daha fazla ve bunun yaşattığı eğlence ve heyecan ile mutlaka yakından bir ilgisi bulunuyor. Pokemonda önce sizden bir karakter seçmeniz isteniyor ve böylece heyecan başlıyor. Bu arada oyunu Türkçe yama ile oynayabileceğiniz bilgisini de sizlerle paylaşalım.

Fifa Street

Futbol ile ilginiz var mı, bilmiyoruz ama olsa da olmasa da Fifa Street heyecanını mutlaka yaşamalısınız. Oyunlar konusunda uzmanlaşmış olmanız gerekmiyor. Bu eşsiz oyunu kolayca kavrayarak karakterlere yön vermeye başlayabiliyorsunuz. Kadın erkek herkesin denemesi gereken oyunu online olarak sanal ağ üzerinden deneyebilirsiniz. Oyunda 5 farklı maç modu ve 2 de farklı saha bulunuyor.

Outlast

Heyecanın adrenalin ile buluşmuş hali olan Outlast bir korku oyunu olmasıyla bu listeye girmeyi hak ediyor. Oyunun baş karakteri bir gazeteci ve bir akıl hastanesindeki olayları araştırmak için bu binaya gitmesiyle hem heyecan hem de korku start alıyor. Sadece kamera ve pil ile gidilen binada yaşananlardan elbette söz etmeyeceğiz ve heyecanınızı kaçırmayacağız. Ancak oyunu mutlaka denemeniz gerektiğinin de altını çizmek isteriz.

Serıous Sam Serisi

Uzaylılara karşı var gücünüzle savaşmak ister misiniz? Serious Sam oyunu serisi size bu imkanı sunuyor. Son derece başarılı bir şekilde kurgulanmış olan bu oyun sayesinde kendinizi bir anda bambaşka bir dünyada bulabilirsiniz. Online olarak oynanabilen bu youn asla sadece bir savaş oyunu değil!

Minecraft

Listemizin son numarasında da Minecraft oyunu var. Kendi köyünüzü kurmak ve geliştirmek için oynayacağınız bu oyunu mutlaka modlu seçenek üzerinden denemelisiniz. Sevenlerin müptelası olduğu sevmeyenlerin ise adeta nefretle yaklaştığı bu oyunun sıra dışı bir havası var. İlk dakikalarda ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayabilirsiniz. Grafiklerinin da gayet başarılı olduğunu belirtmeye gerek dahi yok!

Gümüşsuyuspor, deslasmandan mutlu döndü
Önceki Gümüşsuyuspor, deslasmandan mutlu döndü
Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada
Sonraki Beykoz Tokatköy’de dönüşüm konutları hangi aşamada