Okunması gereken İslam kitapları burada

  • 0
  • 7347
Okunması gereken İslam kitapları burada

Bu tür kitapları BKM mobil cep telefonu uygulamasından da bularak, siparişinizi verebilir ve kapınıza kadar aldıklarınızı getirtebilirsiniz.

Müslümanlar için okumak oldukça önemli olmasından dolayı, hem kendiniz ve hemde çocuklarınız için de okunacak güzel kitapları bularak, bunları okuyabilir ve böylelikle İslamiyeti daha iyi anlayabilirsiniz. Bu tür kitapları BKM mobil cep telefonu uygulamasından da bularak, siparişinizi verebilir ve kapınıza kadar aldıklarınızı getirtebilirsiniz. Okumayı sevenler için hem tuttuğumuz oruçların ne kadar önemli olduğunu ve hemde aç kalmanın aciziyetini de Ramazan Risalesi kitabından öğrenebilirsiniz. Tabii ki kitap daha doğru bir şekilde oruç tutmamızı sağlıyor. Oruç ibadetinin nasıl yapılmasının doğru olduğunu buradan öğrenecek ve öğrenmek ile kalmayarak, ayrıca Ramazan Risalesi sayesinde orucunuzu daha da huşu içerisinde tutmuş olacaksınız. Kitabı www.bkmkitap.com sitesinden veya BKM kitap uygulamasını cep telefonuna indirerek inceleyebilir ve siparişinizi de verebilirsiniz. 

Faruk Yiğit Araz HİÇ-İM Kitabı

Çocuklarınızın okuması için güzel kitaplar almak istiyorsanız eğer, onların gelişimine katkısı olacak İslami eserlerin olduğunu da söyleyelim. Faruk Yiğit Araz'ın yazmış olduğu insanların aslında bu evrene göre ne kadar değersiz olduklarını bizlere bir çok farklı konu ile gösteren HİÇ-İM kitabı ile hem dünya için ve hemde Ahiret için yaşamanın önemini bir kere daha görmüş, okumuş ve öğrenmiş olacaksınız. Son yılların etkileyici kitapları arasında yer alan ve tabii ki Müslümanlar için önemli olan HİÇ-İM ile kendinizi değersiz değil, aksine yaratılmış bu koca evrenin, nasıl insanların emrinde olduğunu, her şeyin insan için olduğunu da göreceksiniz. 

İslam Coğrafyasında Yaşananlar 

İslamiyet'in doğru yer Mekke ve Medine yani, günümüzde Suudi Arabistan bölgesi olsa da, Müslümanların özellikle İslam Devletinin ayakta kaldığı 200 yılda, hiç bir şeyden çekinmeden ve korkmadan, ulaştıkları her topraklarda doğru olmaları ve sadece kendilerini ifade etmeleri ve dertlerini anlatmaları, İslamiyetin çok daha hızlı bir şekilde yayılmasını sağlamıştır. Günümüzde de bu gibi Müslümanlar ile tanışan şanslı insanlar bulunmaktadır. Muhammed Esed bunlardan biri ve yaşadıklarını bizlere Mekke'ye Giden Yol kitabında detayları ile anlatıyor. Okuyacağınız Mekke'ye Giden Yol kitabında, özellikle görmeniz gereken, doğru ve ahlaklı bir Müslümanın nasıl olması gerektiğidir.  

En İyi BKM Kitap Kampanyaları

Sadece İslami kitaplar değil, bir çok türde aradığınız kitapları, en uygun fiyatları ile sizlerde BKM Kitap sitesinden bulabilirsiniz. Kitap okumayı sevenler için, hem sitelerinden ve hemde mobil uygulamalarından kampanyaların tamamını takip etmeleri ve ucuza kitaplar almaları da mümkün olacaktır. 

Fırsat Severler İçin Mobil Kütüphane

Türkiye'nin en uygun fiyatlı kitap sitesi BKM Kitap, mobil kullanıcılarına hızlı alışveriş imkanı sağlıyor... Hemen mobil uygulamamızı indirerek kaçırılmayacak fırsatlardan sen de yararlan!

#kitap #kampanya #bkmkitap

Mobil uygulama içinbit.ly/bkmuygulama

 

Tatlı dillerdeki acı ve sinsi niyetler
Önceki Tatlı dillerdeki acı ve sinsi niyetler
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi