Spor

Okullararası futbol şampiyonası

2015.01.17 00:00
| | |
8751

2014-2015 Dönemi Okullararası Küçük Erkekler Futbol Turnuvası’nın finalinde Paşabahçe Ortaokulu ile Kavacık Borsa Ortaokulu Takımları karşı karşıya geldi.

Rakibi karşısında etkili bir futbol sergileyen Kavacık Borsa Ortaokulu Takımı Sahadan 5-0'lık galibiyet ile şampiyon olarak ayrıldı. Final müsabakadında okullarını şampiyonluğa taşıyan gollerin ikisi Azat'tan, birer tanesi ise Yunus Emre-Poyraz ve Caner'den geldi. Kavacık Borsa Ortaokulu Takımı da Kavacıkspor Kulübü Futbol Altyapı takımları oyuncuları ağırlıklı kadrosu ile sahaya çıkmıştı. Antrenörlüğünü Okulun Beden Eğitimi Öğretmenlerinden Seçkin Doğan'ın yaptığı şampiyon takım okulda büyük bir heyecan ve sevinç yaşanmasına neden oldu.

Selahattin Karakaşlı İmam Hatip 3. oldu

Küçük Erkekler Futbol Müsabakalarında üçüncülük için ise Selahattin Karakaşlı İmam Hatip Ortaokulu ile Beykoz Ziya Ünsel Ortaokulu takımları karşı karşıya geldiler.Rakibini 8-2'lik skor ile yenen Selahattin Karakaşlı İmam Hatip Ortaokulu  2014-2015 Eğitim-Öğretim Döneminde Beykoz 3.olmayı başardı. Kavacıkspor Futbol Akademisi Sorumlusu Murat Yılmaz'ın öğrencilerinden kurulu İmam Hatip Ortaokulu onadığı futbol ile hak ettiği alkışı fazlası ile aldı. Selahattin Karakaşlı Ortaokulu Takımı Antrenörü ve Bedeğ Eğitimi Öğretmeni Bülent Küçük müsabakanın ardından futbolcularını başarılarından dolayı tebrik ederken Okullarına kazandırdıkları üçüncülük için kutlamada bulundu.

Turnuva için sahasını müsabakalara açan Kavacıkspor Kulübü ise hiçbir ücret talep etmeden karşılaşmaların oynanması ile her türlü alkışı fazlası ile hak etti.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Kavacık, Borsa Ortaokulu, Selahattin Karakaşlı İmamhatip Ortaokulu, Turnuva

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"