Güncel

Okuldan atılan kızların kanlı kavgası

Okuldan atılan kızların kanlı kavgası
2014.09.30 00:00
| | |
12736

Her ikisi de okuldan atılmış… Birisi devamsızlık bir diğeri ise uygunsuz davranışları nedeniyle okuduğu okuldan uzaklaştırılmış. . Uzun süredir aralarına sürtüşme vardı.

Sonra Ortaçeşme’de karşılaştılar… Biri yine diğerine sözlü sataşmada bulundu. Her ikisi de 18 yaşından küçük olan kızların uzun süredir devam eden sürtüşmeleri kanlı bitti.

Ortaçeşme’de parkta yürüyen B.A, uzun süredir sürtüşme yaşadığı F.V ile karşılaştı. Burada yine birbirlerine sözlü sataşmada bulunan kızların aralarında kavga çıktı. Görgü tanıkları kavga eden kızları ayırsa da,  olay yerinden uzaklaşan F.V, 10 dakika sonra yanında E.K isimli başka bir arkadaşıyla yine olay yerine geldi.

F.V bu kez yanında getirdiği arkadaşı E.K ile birlikte B.A’na saldırdı. Saldırı sonrası yere düşen B.A’nın fotoğraflarını çeken F.V, “fotoğrafları facebook’ta yayınlayacağım” diye tehditler savurarak olay yerinden uzaklaştı.

Bu tehdit üzerine fotoğrafları sildirmek isteyen B.A, F.V’nin peşinden gitti. Yaşanan tartışma sonrası fotoğrafları sildiğini söyleyen F.V olay yerinden uzaklaştı. Tam kavga bitti derken, F.V, 10 dakika sonra bu kez elinde döner bıçağıyla geldi.

Elindeki döner bıçağını, dengesiz bir şekilde, B.A’ya sallayan F.V ilk ve ikinci hamlede başarısız olsa da üçüncü hamlede B.A’nın bacaklarını kesti.  

Aldığı bıçak darbeleriyle yere yığılan B.A’nın sağ bacağı 10 santim, sol bacağında ise 8 santim kesik oluştu.

B.A’ya ilk müdahale Ortaçeşme Sağlık ocağında yapıldı. İlk müdahalenin ardından 112 Acil servis ambülânsıyla Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan B.A’nın durumunu gören hastane polisi duruma el koydu…   Reşit olmayan B.A’nın avukat gözetiminde ifadesi alındıktan sonra F.V’de gözaltına alındı.

Kısa süre sonra serbest bırakılan F.V ise olay sonrası sosyal paylaşım sitesinde şu mesajı paylaştı…

Yaşanan olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Döner Bıçağı, Kavga, Kızlar, Ortaçeşme, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"