Spor

Oktay Derelioğlu, Paşabahçespor’a geliyor

Oktay Derelioğlu, Paşabahçespor’a geliyor
2014.08.11 00:00
| | |
7876

İş adamı Nezih Beykozlu, 18 Mayıs 2014 günü yapılacak olan Paşabahçe Spor Kulübü Kongresi’nde Başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklama da,Paşabahçe Spor Kulübü’nü Beykoz’un en önemli kulübü yapmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade eden Nezih Beykozlu, “Paşabahçe” isminin Beykoz’da geçmişte olduğu gibi yeniden marka olacağını kaydetti.

Kongreye yönelik gerekli temaslara başladıklarını ve Paşabahçe Spor camiasından almış oldukları olumlu tepkilerin heyecana yol açmasının kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Beykozlu, kulübün başına Genel Menejer olarak Beşiktaş, Gaziantepspor, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Samsunspor gibi takımlarda forma giymiş eski milli futbolcu Oktay Derelioğlu’nu getireceklerini belirtti.

Derelioğlu ile birlikte Paşabahçe Spor Kulübü Tesisleri’nde incelemede bulunan Beykozlu, hedeflerinin Paşabahçe Spor’u 3. Lig’e çıkartmak olduğunu dile getirdi.

Eski Milli Futbolcu Oktay Derelioğlu ise, tesisleri beğendiğini ifade ederek, bazı değişiklikler ve iyi bir kadro ile Paşabahçe Spor’u hak ettiği yere taşıyabileceklerini söyledi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Başkan, Kongre, Nezih Beykozlu, Oktay Derelioğlu, Paşabahçe Spor Kulübü, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"