Spor

Okçuluk antrenmanları heyecanlı başladı

Okçuluk antrenmanları heyecanlı başladı
07.03.2018 15:28
| | |
7167

Foto galeri

Beykoz’da, Geleneksel Okçuluk antrenmanları Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’nın katılımı ile başladı.

Bir süre önce hayata geçirilen projeyle, milli bir spor dalı olan okçuluk sporunu Beykoz’da yaygınlaştırmak ve taliplilerini bir araya getirmek amaçlanıyor.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün öncülüğünde açılan Beykoz Şehit Ömer Halisdemir Okçuluk Gençlik ve Spor Kulübü’nün son akşam antrenmanına Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz İlçe SGK Müdürü Ferda Özkalender, Beykoz İlçe Tapu Müdür Yardımcısı Aysun Öztürk, Beykoz İlçe Halk Eğitim Müdürü Mustafa Mamur, Kulüp Başkanı Habip Küçükseymen ve Beykoz Omurilik Felçlileri Dernek Başkanı Saniye Efe katılarak yapılan çalışmaları yerinde izlediler.

Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük, İlçe Kamu Kurumlarının temsilcilerine teşekkürlerini ifade ederek, “ayrıca kulübün açılması ve gelişmesinde vermiş olduğu desteklerden dolayı Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı‘ya da teşekkür ederiz. Bu spor dalını Beykoz’da çok iyi yerlere getirmekte kararlıyız. Öncelikle okullar bazında sporcularımız olacak, sonrasında tüm isteklilere aynı eğitimleri vereceğiz.” diye konuştu.

Okçuluk eğitimlerini; Ömer Tunç, Akut Aktürk ve İbrahim Kumral verdi. Beykoz’un resmi kurum temsilcilerinin ilk eğitimlerini alırken oldukça istekli ve de heyecanlı oldukları da dikkati çekti.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Okçuluk, Antrenman

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"