Güncel

Öğretmen kız öğrenciyi şikayet etti

Öğretmen kız öğrenciyi şikayet etti
2014.09.30 00:00
| | |
5496

Öğretmen kız öğrenciyi şikâyet etti, babası dövüp asmaya kalktı. Beykoz'da bir lisede 15 yaşındaki Y.T.'ye erkek arkadaşı okulda sarıldı. Bunu gören müdür yardımcısı M., kız öğrenci Y.T.'nin babasını okula çağırdı ve sarılma görüntüsünü izletti. Baba

Beykoz'da bir devlet lisesinde okuyan 15 yaşındaki Y.T.'ye erkek arkadaşı S.K. okul bahçesinde sarıldı. Güvenlik kamerası görüntüsünden bunu gören müdür yardımcısı M., 2 öğrenciyi yanına çağırdı. Önce S.K. ile konuştu. Sonra Y.T.'yi odasına alıp kamera görüntüsünü izletti. İddiaya göre öğretmen M., "Görüntüyü ailene izleteceğim. S.K.'yla ilgili bir dilekçe yazıp olayı anlat. Yoksa bu görüntüleri adliyeye göndereceğim"dedi. 

'BABAM ÖLDÜRESİYE DÖVDÜ' 

Müdür yardımcısı M., babasını okula çağırıp Y.T.'nin yazdıklarını okuttu ve güvenlik kamerası görüntülerini izletti. Eve dönen baba, kızını öldüresiye dövdü. Anne kızını kurtarıp hastaneye götürdü, ardından da karakola gitti. Liseli Y.T. ifadesinde, "Babam odama girdi. Beni yatağımdan yere fırlattı. Boğazımı sıkıp boğmaya kalktı. Her yerime yumrukla vurdu. Küfür ve hakaret etti. Bana yardım eden annemi dövdü. "Utanman yok mu? Seni okulun oraya gömdüm' diye bağırdı" dedi. Babasının kendisini asmak için ip aradığını anlatan Y.T, "Bir ara banyoya kaçtım, peşimden geldi. Kafamı banyonun duvarına defalarca vurdu. Evde ip aramaya başladı. Beni asacağını söyledi. Dayaktan sonra hastaneye götürmedi, 'Odana git' dedi. Yatarken gelip suratıma tükürdü. Annem dayanamadı ve beni hastaneye götürdü. Babamdan şikâyetçi ve davacıyım" diye konuştu.

Haber Türk

Anahtar Kelimeler: Dayak, Kız Öğrenci, Okul, Beykoz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"