Eğitim

Öğrencilerden Çelikbilek’e teşekkür

Öğrencilerden Çelikbilek’e teşekkür
2014.11.13 00:00
| | |
5546

Beykoz Boğaziçi İmam Hatip Lisesi öğrencileri Beykoz Belediye Başkan Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret ederek okulun mezun öğrencilerinden Recep Yaman'ın öncülük ettiği ve Başkan Çelikbilek tarafından yaptırılan mescit için teşekkür etti.

Beykoz İmam Hatip Lisesi’nden 30 kişilik bir öğrenci grubu Okul Temsilcisileri öncülüğünde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etti. Öğrencileri son derece sıcak ve samimi bir şekilde karşılayan Başkan Yücel Çelikbilek, eğitimde başarı ve kalitenin artması için tüm okullara olduğu gibi Beykoz Boğaziçi İmam Hatip Lisesi’ne de destek verdiklerini söyledi.

Başkan Çelikbilek’ten Okul Müjdesi

Bugüne kadar değerli şahsiyetler yetiştiren imam hatiplerin temiz nesiller yetişmesi için son derece önemli olduğunu vurgulayan Başkan Yücel Çelikbilek: “Öğrencilerimizin başarısı ve geleceği için ilçemizde eğitimin her alanını destekliyoruz. Bu bizim boynumuzun borcudur. Ayırım yapmaksızın tüm gençlerimizin yanındayız. Her yıl okullara ciddi anlamda destek sağlıyor, İmam Hatip Liselerini de önemsiyoruz. Bu okullardan mezun olan öğrenciler bugün ülkenin önemli kademelerinde kıymetli görev ve hizmetler yapıyorlar. Beykoz İmam Hatip Lisesi’nin uzun yıllardır düzenli bir mescide ihtiyacı vardı. Bu ihtiyacın yanı sıra okulun içinde bir de yurt hizmet veriyor. Burada öğrencilerimize üniversiteye hazırlık kursları da veriyoruz” dedi.  

Başkan Çelikbilek öğrencilere bir de okul müjdesi verdi. Başkan Çelikbilek, kız ve erkek öğrenciler için ayrı ayrı olmak üzere içinde yurt binaları da olan, 2 bin 400 öğrenci kapasiteli imam hatip ortaokulu ve lisesi inşa edeceklerini söyledi.

Ziyarette öğrencilere Muharrem Ayı vesilesiyle Beykoz Belediyesi tarafından hazırlanan aşurelerden ikram edildi. Başkan Çelikbilek ziyaretin anısına öğrencilerle hatıra fotoğrafı da çektirdi. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Boğaziçi İmam Hatip Lisesi, Yücel Çelikbilek, Recep Yaman

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"